×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Trešdiena, 24. aprīlis
Šodien sveicam: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Vai bus Siguldaa pirts?
viardo
2007-04-23
Viesnica pirtina nav domata istiem pirts cienitajem, mes braucam uz Vangaziem mazgaties . Sigulda liela pilseta un vajadziga pirts, vai Dome nevaretu segt dalu no izdevumiem ,padomasim ne tikai oar arzemniekiem,bet par siguldiesiem ari.

Andrejs
 - 2007-04-23 17:21
Mani sada problema pinigi nesatrauc. Man pietiek ar savu vannasistabu - nevelos iet mazgaties publiska vieta. Ja pirts, tad labak sava/ zinama kompanija un veseligaa videe.
Monika
 - 2007-04-24 11:53
Nu tur jau tā lieta - cik siguldiešu tik viedokļu. Arī man nepatiktu, ka manu nodokļu maksātāju naudu tērē publiskā pērtuvē, kuru es neapmeklēju. Turklāt - mums toties ir savs SPA. Tur arī pirtis, dušas, baseini. Pirts komplekss ir arī Kaķīškalna viesnīcā. man pirts vairāk ir ne mazgāšanās, bet tusiņš ar ģimeni.
Alise
 - 2007-05-17 17:01
Te saduras dažādas izpratnes: pirts kā izklaides vieta un pirts kā mazgāšanās un slimību izsviedrēšanas vieta. Joprojām Siguldā dzīvo un arī turpmāk dzīvos cilvēki, kuriem nav pieejams siltais ūdens (nav iespējams samaksāt noteiktos tarifus, jo viss pabalsts vai pensija aiziet par īres nomaksu, zālēm un kas nu paliek pāri ēšanai), tāpēc vajadzīga ir iespēja nomazgāties. Daudziem ir vienalga, vai tā ir pirts, vai tikai dušas ar silto ūdeni, ka tikai par pieejamu samaksu. Un tas ir sabiedrības pienākums nodrošināt tādu iespēju sociāli mazāk nodrošinātajiem. Arī šāda pirts daudziem ir tusiņa vieta, jo citi pieejamie tusiņi ir rinda pie veikala kases vai slimnīca. Ir lietas, kuras vajag atbalstīt ("par tavu nodokļu maksātāja naudu"), pat ja pati tajās nepiedalies. Un nevar jau zināt, kur tiek izsmantota tieši tava nauda. Varbūt par to ielika puskvadrātmetru bruģīša pie autoostas vai izšāva gaisā uguņošanā¬¶ Man pirti nevajag, bet zinu, ka daudziem vajag. Dosim iespēju cilvēkiem kaut reizi nedēļā kārtīgi nomazgāties! Pašvaldībai būtu jārūpējas, lai pirts būtu un lai tā būtu fiziski un finansiāli pieejama.
 - 2007-05-18 09:32
Siguldas novada Sociālās palīdzības pārvaldes vadītāja D.Indzere skaidro, ka siguldiešiem pieejama pirts Siguldas pagastā. Ceturtdienās no plkst.16.00 līdz 18.00 pirti var apmeklēt sievietes, bet piektdienās no plkst. 16.00 līdz 18.00 - vīrieši. Maksa par apmeklējumu - 1,5 lati. Sociālās palīdzības pārvalde sadarbībā ar pirts īpašnieku A.Valaini ir noorganizējusi iespēju maznodrošinātajiem siguldiešiem Sociālās palīdzības pārvaldē un Dienas centrā saņemt talonus bezmaksas pirts apmeklējumam. Siguldas novada Sociālās palīdzības pārvaldē bez maksas iespēja nomazgāties ir aprūpes mājās pakalpojumu saņēmējiem un klientiem ratiņkrēslos.

Pasākumi