×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 20. aprīlis
Šodien sveicam: Mirta, Ziedīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Grenardi veikls siguldaa :(
Kerija
2008-12-13
Sveiki! Veeleejos uzzinaat kaada ir Juusu pieredze ar so veikalu... Man uzdaavinaaja zelta gredzenu, bet tas jau tajaa pasaa dienaa salociijaas, kad nesu uz veikalu man pazinoja ka taa ir mana vaina un ka tas ir mazs smalks gredzentinjs,, bet man ir viens veel smalkaaks kuru neesaaju jau divus gadu, bet vinjam nekas nav slociijies(abiem gredzeniem ir vienaada prove). GARANTIJAA man piedaavaa pa SAMAKSU iztaisnot to gredzentinju. Bet nejau es katru dienu tagad nesiisu un taisnosu gredzentinju...Veeleejos tad lai naudu atdod atpakal, bet vinji tam nepiekriit un arii nemaina pret citu gredzenu :( Labaak peerciet citaa vietaa juviliera izstraadaajumus un nebuus taadas probleemas...

incis
 - 2008-12-13 15:50
Kā var būt garantija par maksu,kur tas dzirdēts!Tāpēc jau precei dod garantiju uz noteiktu laiku.Meklējiet veikalu tīkla direktoru rokā.....
Hanna
 - 2008-12-15 14:48
Tā vienkārši gredzentiņi nelokās. Darot dažādus darbiņus vajadzētu tomēr rotas noņemt. Un cik man zināms, pa garantiju tādus defektus nelabos un nemainīs. Un nav nozīmes vai tas pirkts Siguldā vai Rīgā.
Laurinjsh
 - 2008-12-16 08:55
tas viss tak ir vnk - vari nodot vinjiem gredzenu ar rakstisku (!) iesniegumu - pretenziju (vislabaak 2 eks., uz tava, lai parakstaas par sanjemshanu). Paardeveejam OBLIGAATI jaapienjem un tad jaaizskata suudziiba. Visdriizaak tiks pieaicinaats eksperts, kursh noteiks kaa bojaajums radies. Ja taa buus veikala vaina - viss skaidrs. vinjiem: jaasataisa, jaasamaina prat citu preci vai jaaatgriezh nauda. Ja ekspertiizee atklaas, ka pirceejs vainiigs - pats arii samaksaas par ekspertiizi plus staigaas ar savu gredzentinju taalaak :) un tieshaam nav svariigi - Riiga, Sigulda vai Zilupe, Latvijaa likumi vieni :) Galvenais ir tas iesniegums, jo ja uz to vinji nereagjee, tad tu vari veersties pateereetaaju aizsardziibas centraa. Chakars jau ir, bet nu - taa taas lietas rit
Zuze
 - 2008-12-22 23:00
Pec tava rakstītā raksta var secināt ka tu pati gredzentiņu esi salocījusi,un kāda tad runa var būt par garantiju?!Tev jābūt pateicīgai ja tajā veikalā tev piedāvāja salocītu gredzenu iztaisnot(kaut vai par samaksu).Ir daudz veikali kas pašu sabojātu lietu nemaz neremontē.Man loti patīk "Grenardi"veikals,jo pati esmu daudzas lietinas tur pirkusi,un nekad nav bijušas nekādas problēmas!!!!Vajag vienkarši rotas uzmanīgāk nēsāt!
sinciite
 - 2008-12-23 13:58
Meitenes, GARANTIJA darbojas, tikai tad, ja klients nav pats sabojājis šo izstrādājumu!!! Ja ekspertīze atzīst, ka klients pats sabobojājis izstrādājumu, tad GARANTIJA VAIRS NEDARBOJAS!!! Un tas būs noteikti maksas pakalpojums!!! Tā kā izvērtē vien pati!!! Un vissticamāk, ka pati esi sabojājusi šo izstrādājumu!!!
sinciite
 - 2008-12-23 14:24
Un salocīt var tikai pats, darot kādus mājas darbus!!! Šajā lietā nebūs ražotāja vaina, pavisam droši varu teikt!!!

Pasākumi