×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 19. aprīlis
Šodien sveicam: Vēsma, Fanija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Pārdevēju mazās algas Siguldā
Marts
2007-02-13
Vai tiešām Siguldas veikalu īpašnieki nesaprot, ka maksājot mazas algas viņi tikai zaudē. Ļoti daudzi pircēji redzot tikko darbā pieņemta kasiera lēno un nemākulīgo muļļāšanos vienkārši aiziet prom neko nenopirkuši. Labie pārdevēji regulāri aiziet un viņu vietā stājas neapmācīti iesācēji.

klimpa
 - 2007-02-20 12:22
Nu nezinu gan, pati esmu veikalu īpašniece un man ir ļoti labas pārdevējas un arī viņām ir labi apmaksāts darbs! Taču meklējot atbilstošas kandidatūras esmu saskārusies ar pilnīgām neprašām, kurām pirmais jautājums ir - cik maksāiet?! Tad lūk, vispirms ir sevi jāparāda un tad var prasīt atalgojumu! Ja pārdevēja savos darba pienākumos uzskata tikai mēles kulstīšanu ārpus savas darba vietas, un pīpēšanu ik pēc 10 minūtēm, tad neredzu par ko, lai viņai maksātu!
janis
 - 2007-05-26 13:07
Saimniekiem ir dauz iemeslu lai nemaksātu,jo īpaši kad tūvojas algas diena...Negribu nevienu apvainot,katram sava sirdapziņa.Piekrītu ka ir grūti atras labus darbiniekus...!

Pasākumi