×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 19. aprīlis
Šodien sveicam: Vēsma, Fanija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

autobusi
Lux
2009-02-23
regulāri izmantoju autobusu 7:45 Sigulda-Rīga. jau kuro pirmdienu biķletes jau plkst 7:25 nopirkt nav iespējams. ok, pašas neizdarība-varu nopirkt internetā un tā, BET..ne visiem ir pieejams inernets, ne visi zin par tādu iespēju. kāpēc man kā klientam ir jāskrien iepriekšējā dienā un jāpērk biļete? vai tiešām nav iespējams sūtīt reizā lielo autobusu, ar vismaz 40 sēdvietām? gāju uz pieturu, kas ir no Raibā..kā izsmiekls man pretī brauca pilsētas maršruta autobuss, gandrīz tukšs, autobuss no Mālpils-arī tukšs...autoostas administrācijai taču jau laikus ir pieejam internetā apmaksāto biļešu izdruka-esiet taču elastīgi-ja skaits ir leils, sūtiet lielo autobusu...sāciet strādāt!!! krīze, johaidī...

Hanna
 - 2009-02-23 16:13
Griežaties taču pati autoostas administrācijā. Te diskusijās nedomāju, ka kāds nu ņems un atrisinās Jūsu sasāpējušo jautājumu. Cilvēkiem jābūt pašiem aktīvākiem un drosmīgākiem un par savām interesēm jācīnās. Citādāk tāda pļāpāšana vien ir un rīt atkal būs tāda pati situācija un atkal biļetes Jums nebūs.
Lux
 - 2009-02-23 20:03
to Hanna..tad jau uz priekšu-visu daram paši un nevajag mums nekādas diskusijas mājas lapā...
Hanna
 - 2009-02-23 22:49
Es tā arī daru! Vecu pārtiku nesu atpakaļ uz veikalu, pakalpojumiem prasu kvlitāti u.t.t.Jo tas ir mans laiks un mana nauda. Un arī jūsu gadījumā kādam tas ir jāsaka, lai ledus iekustas.Jums taču tas ir svarīgi? Ja cilvēku uz to autobusu ir tik daudz un regulāri, noteikti vēl kāds paliek bez biļetes. Un jums kopīgi jāierosina administrācijai, ka vajag lielāku autobusu. Ja Jums atteiks, vismaz zināsiet iemeslu. Es ar šo autobusu nebraucu, bet ja brauktu, darītu tā.

Pasākumi