×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 29. marts
Šodien sveicam: Aldonis, Agija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

siguldas slimnīca
Anete
2007-02-15
Katrs no mums ir bijis slimniicaa...vai juus apmierina muusu pasju slimniica?Taas kvalitaate?luudzu atbildiet!

Saistītās tēmas:

Siguldas dzemdību nodaļa

 - 2007-02-15 14:58
taa ir laba, bet smird - nepatiikama smaka
klimpa
 - 2007-02-20 12:11
Pāris mēnešus atpakaļ biju dzemdību nodaļā un jā! Apmierina, pat nevis apmierina, bet biju sajūsmā par atmosfēru un personālu!
 - 2007-03-07 19:09
Siguldas slimnīca apmierina pilnībā,jo tā visu laiku attīstās.
Laurinjsh
 - 2007-06-29 14:51
pirms 3 meeneshiem Siguldas slimniicaa naaca pasaulee muusu deelinjsh. esmu apmierinaata - super komanda. Cilveeciiba, miiljums, profesionalitaate. bet to varu teikt tikai par dzemdiibu nodalju.
Liene
 - 2007-07-21 23:05
Jaa slimniicu tieshaam vajadzeetu izremonteet no A liidz Z , citaadi pretenziju nav!!!
sauljuks
 - 2007-08-19 13:52
Jaa, Siguldas dzemdiibu nodalja ir super! Personaals, attieksme utt..... ko nevareetu teikt par paareejaam nodaljaam. :(
Jānis
 - 2008-03-07 13:01
Mani sevišķi fascinē tas, ka, ierodoties uzņemšanā ar sadragātu rokas īkšķi, māsiņa vēsā mierā piedāvā apskatīt ķirurga apskates izcenojumu, ka varbūt par tādu cenu man tas nemaz nebūs nepieciešams.
laine
 - 2008-06-25 17:51
man siguldas slimnica loti nepatik , jo, kad es pirms paris gadiem guleju siguldas slimnicas bernu nodala masinu attieksme bija vienkarsi kriminala un man gribejas aizbegt prom, jo, kad man nema no venas asinis, vina nemaz nepajautaja ,vai man tas ir kadreiz darits un neparbaudija, kura roka man ir labakas venas, vienkarsi iedura taja ,kura vinai bija ertak ,un ka par nelaime si roka izradijas ta, kur venu vispar redzet nevar, bet nevienam jau neintereseja, ka es no sapem raudaju un kliedzu, un pec tam vel man menesi uz rokas taja vieta bija milzigs zilums, del kura es nevareju saliekt roku o savadak dikti sapeja.
anna007
 - 2009-02-26 16:54
Šobrīd kā reiz guļu Siguldas slimnīcas ķirurģiskajā nodaļā. Un atsauksmes ir tās labākās. Nodaļa ērta, tīra, skaista un gaiša. Personāls profesionāls, operatīvs, dzaudzīgs un pat jautrs. Un pat ēdiens lielākoties ir ļoti baudāms.
Jānis Jēkabsons
 - 2009-03-02 16:06
Viens tāds gadījums. Ejot pie arstējošā arsta kabinetā tur notika apspriede par kaut kādu operāciju viens no mūsu pilsētas deputātiem izklāstija savus plānus,tad otrs ārsts,uzvārdā Kozlovskis paskatījās bildi un secināja ka tur nekāda kalšanās vai kaut kas tamlīdzīgs nav nepieciešams jo bilde pavisam,ko citu rādīja..... tā kā paveicās kādam,ka blakus bija Kozlovskis ja ne tad būtu izdarījis ne to ko vajag...
Gerda
 - 2009-03-03 09:11
Varu izteikt viedokli par ķirurģijas nodaļu. Vislabākais ,kas tur ir , ir dakteris Kozlovskis!!! Priekš Siguldas viņš ir liela vērtība. Esmu dzirdējusi labas atsauksmes par dzemdību nodaļu.
vanesa
 - 2009-03-07 07:30
Velos pateikties siguldas dzemdibu nodalai palidzeja ka vareja bija mili un atsaucigi neko sliktu nevaru pateik.Paldies!
margo
 - 2009-08-03 17:25
Es arī esmu ļoti apmierināta ar Sigudas-TAGADĒJO persionāla attieksmi.Dzemdību nodaļā esmu pabijusi divas reizes ar astoņu gadu pārtaukumu.Un par personālu varu teikt tikai to labāko.Personāla attieksme par šiem gadiem nav itnemaz mainījusies.Daktere Vucāne rullē :-).Un pavisam nesen nācās pabūt arī uzņemšanā...Ar septiņus mēnešus jaunu bērniņu.Tagad arī par uzņemšanu esmu labākās domās :-)
Vineta
 - 2009-08-05 14:17
Siguldas dzemdību nodaļā tiešām ir ļoti jauka attieksme:)) Dakters Kozlovskis tiešām ir savos uzdevumu augstumos, cepuri nost, kau vairāk tādu gudru dakteru mums būtu. Savukārt par dakteri Smilktiņu gan nevarētu teikt tos labākos vārdus, ja jau nekaunīgi var paprasīt, lai aploksnīti neaizmirst iedot par "LABO" ārstēšanu.
Minks
 - 2009-08-05 15:09
Vineta - kapec tu necieni sevi un valsti? Ja esi saskarusies ar tadu gadijumu, tad zino policijai un knab! Ja mes visi ta klusesim, tad ara no krizes netiksim!
Laila
 - 2009-08-05 16:00
Manuprāt siguldas slimnīca ir mainījusies uz labo pusi. Ienākot uzņemšanas nodaļā sastapu smaidīgus un laipnus darbiniekus,kas sniedza man visu nepieciešamo palīdzību un informāciju. Esmu ļoti apmierināta ar apkalpošanu! Paldies!

Pasākumi