×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 18. aprīlis
Šodien sveicam: Laura, Jadviga
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Par IP adreses bloķēšanu.
Erlens
2009-08-19
Ja cilvēks meklē darbu un ievieto sludinājumu sadaļā Pakalpojumi darbības vārdu liekot daudzskaitlī nozīmē ka tā uz reiz ir firma un jādzēš sludinājums un jābloķē IP adrese?Nevarētu būt tā,ka strādā kopā divi cilvēki,vai tad jāievieto katram savs sludinājums?Varbūt administratoram der padomāt vienkārši LOĢISKI!

Administrācija
 - 2009-08-20 15:44
Siguldas novada domes Sabiedrisko attiecību nodaļa skaidro: Portāls www.sigulda.lv nav komerciāla vietne, bet pašvaldības informācijas nesējs. Ikviens piedāvājums (tostarp arī sludinājumu sadaļas izveide) ir ievietots, lai kalpotu kā atbalsts iedzīvotājiem, bet nestrādā pēc komerciālu portālu darbības principiem. Ir izstrādāti www.sigulda.lv noteikumi, kuri liedz vietni izmantot komerciāliem nolūkiem, bet atbalsta privātpersonu iniciatīvu. Noteikumu izpilde kopš 1.jūlija tiek veikta pastiprināti, rūpīgi sekojot un dzēšot ikvienu sludinājumu, kas norāda uz uzņēmējdarbību. Šādu kārtību noteic vienošanās ar Radio Sigulda un vietējiem masu medijiem pēc iesnieguma pašvaldībai, kurā tika lūgts pārtraukt sludinājumu sadaļas darbību vispār, jo tā traucē mediju darbībai. Arī turpmāk administrācijas iespēju robežās tiks sekots līdz, lai www.sigulda.lv neparādītos sludinājumi, kuri veicina firmu komercdarbību. Ir sludinājumi, kuri netiek dzēsti pilnībā, bet gan uz laiku bloķēta to ievietošana, ja tīši tiek izmantoti www.sigulda.lv resursi un sludinājuma teksts ievietots ik dienu (lai gan tas glabājas sludinājumu sarakstā vēl pieejams). Šāda rīcība norāda uz apzinātu un savtīgu nolūku gūt peļņu ar www.sigulda.lv starpniecību un nav ētiska pret citiem sludinājumu ievietotājiem. Kā privātpersonai Jums ir iespēja ievietot sludinājumu sadaļā "Meklē darbu". Lūdzam turpmāk izmantot arī citas sludinājumu ievietošanas iespējas - Radio Sigulda, avīzes Siguldas Elpa, Siguldas Avīze un novadā pieejamos sludinājumu dēļus.
Marks
 - 2009-08-21 19:48
Nu, grozies kā gribi, bet sanāk, ka kāds lobē Siguldas medijus-- "vienošanās ar Radio Sigulda un vietējiem masu medijiem pēc iesnieguma pašvaldībai, kurā tika lūgts pārtraukt sludinājumu sadaļas darbību vispār, jo tā traucē mediju darbībai"
Marks
 - 2009-08-21 19:56
Domāju,ka tie diktam jau "svarīgie" Siguldas mediji varētu iet tālāk un pašvaldībai pieprasīt aizliegt pilsētā tigot jebkādas citas "nepareizās" avīzes, protams, arī konkurējošās radiostacijas būtu jāaizliedz klausīties, jo tas viss, kā smejies, "traucē mediju darbībai". šamējais prātojums jau sāk izskatīties pēc "Bez tabu" raidījuma tēmas.
Minks
 - 2009-08-22 10:24
Kāpēc mājas lapai jāklausās, ko citi saka. Es nekad neesmu klausijies radio. Tad es neko nezinatu, tapec ka mani neinterese kas skan tur. Kur es gribu tur es ielieku savu sludinajumu. Briva izvele!!

Pasākumi