Svētdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +18.9℃, DR vējš 5.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Par IP adreses bloķēšanu.
Erlens
2009-08-19
Ja cilvēks meklē darbu un ievieto sludinājumu sadaļā Pakalpojumi darbības vārdu liekot daudzskaitlī nozīmē ka tā uz reiz ir firma un jādzēš sludinājums un jābloķē IP adrese?Nevarētu būt tā,ka strādā kopā divi cilvēki,vai tad jāievieto katram savs sludinājums?Varbūt administratoram der padomāt vienkārši LOĢISKI!

Administrācija
 - 2009-08-20 15:44
Siguldas novada domes Sabiedrisko attiecību nodaļa skaidro: Portāls www.sigulda.lv nav komerciāla vietne, bet pašvaldības informācijas nesējs. Ikviens piedāvājums (tostarp arī sludinājumu sadaļas izveide) ir ievietots, lai kalpotu kā atbalsts iedzīvotājiem, bet nestrādā pēc komerciālu portālu darbības principiem. Ir izstrādāti www.sigulda.lv noteikumi, kuri liedz vietni izmantot komerciāliem nolūkiem, bet atbalsta privātpersonu iniciatīvu. Noteikumu izpilde kopš 1.jūlija tiek veikta pastiprināti, rūpīgi sekojot un dzēšot ikvienu sludinājumu, kas norāda uz uzņēmējdarbību. Šādu kārtību noteic vienošanās ar Radio Sigulda un vietējiem masu medijiem pēc iesnieguma pašvaldībai, kurā tika lūgts pārtraukt sludinājumu sadaļas darbību vispār, jo tā traucē mediju darbībai. Arī turpmāk administrācijas iespēju robežās tiks sekots līdz, lai www.sigulda.lv neparādītos sludinājumi, kuri veicina firmu komercdarbību. Ir sludinājumi, kuri netiek dzēsti pilnībā, bet gan uz laiku bloķēta to ievietošana, ja tīši tiek izmantoti www.sigulda.lv resursi un sludinājuma teksts ievietots ik dienu (lai gan tas glabājas sludinājumu sarakstā vēl pieejams). Šāda rīcība norāda uz apzinātu un savtīgu nolūku gūt peļņu ar www.sigulda.lv starpniecību un nav ētiska pret citiem sludinājumu ievietotājiem. Kā privātpersonai Jums ir iespēja ievietot sludinājumu sadaļā "Meklē darbu". Lūdzam turpmāk izmantot arī citas sludinājumu ievietošanas iespējas - Radio Sigulda, avīzes Siguldas Elpa, Siguldas Avīze un novadā pieejamos sludinājumu dēļus.
Marks
 - 2009-08-21 19:48
Nu, grozies kā gribi, bet sanāk, ka kāds lobē Siguldas medijus-- "vienošanās ar Radio Sigulda un vietējiem masu medijiem pēc iesnieguma pašvaldībai, kurā tika lūgts pārtraukt sludinājumu sadaļas darbību vispār, jo tā traucē mediju darbībai"
Marks
 - 2009-08-21 19:56
Domāju,ka tie diktam jau "svarīgie" Siguldas mediji varētu iet tālāk un pašvaldībai pieprasīt aizliegt pilsētā tigot jebkādas citas "nepareizās" avīzes, protams, arī konkurējošās radiostacijas būtu jāaizliedz klausīties, jo tas viss, kā smejies, "traucē mediju darbībai". šamējais prātojums jau sāk izskatīties pēc "Bez tabu" raidījuma tēmas.
Minks
 - 2009-08-22 10:24
Kāpēc mājas lapai jāklausās, ko citi saka. Es nekad neesmu klausijies radio. Tad es neko nezinatu, tapec ka mani neinterese kas skan tur. Kur es gribu tur es ielieku savu sludinajumu. Briva izvele!!

Pasākumi

       Jūlijs 2020       
1 2 3 4 5
678910 11 12
13 141516 17 18 19
20212223 24 25 26
2728293031