Piektdiena, 10. jūlijs
Šodien sveicam: Lija, Olīvija, Olivers, Odrija
Laika ziņas: Sigulda +11.3℃, D vējš 2.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Par komentāriem
2009-08-23
Diemžēl iespēja rakstīt komentārus tikai reģistrētiem lietotājiem ir kļuvusi par realitāti nekomentēt vispār. Komentāru skaits ir samazinājies reizes 10 un visas aktivitātes attiecībā uz Siguldu atkal pārceļas atpakaļ uz portālu draugiem.lv!

Saistītās tēmas:

Par IP adreses bloķēšanu.
Sveiciens Mājas Lapas veidotājiem
Ieteikumi Siguldas mājas lapai

Administrācija
 - 2009-08-25 08:17
Komentēšana reģistrētiem lietotājiem nekādā veidā neierobežo anonimitāti un iespēju ievietot anonīmu komentāru. Reģistrācija veido drošību pašam komentētājam. www.sigulda.lv administrācija, novērojot situāciju, ka komentāros piedalās vienas IP adreses īpašnieks ar daudz un dažādiem segvārdiem, uzskatīja to par neētisku rīcību - pirmkārt, mulsināt komentētājus, kad lielāko daļu tekstu ievieto viena persona. Otrkārt, ir izslēgta iespējamība izmantot svešu segvārdu, kompromitējot citas personas, kā tas bija novērojams līdz šim. Līdz ar šiem abiem apstākļiem bijušais komentāru daudzums portālā nav uzskatāms par paraugu lietotāju rīcībai.
Marks
 - 2009-08-25 14:51
Starp citu, IP adresi ir iespējams 10 sekunžu laikā nomainīt, tādējādi nekādi netiek izslēgta iespēja, ka viens cilvēks var sarakstīt visus iespējamos komentārus.
Administrācija
 - 2010-01-07 10:01
2009.gada statistika par www.sigulda.lv liecina, ka diskusijas ir ceturtā populārākā sadaļa šai portālā, kuru apmeklē un aktīvi izmanto lietotāji. Salīdzinot ar 2008.gadu tās popularitāte pieaugusi. Aktivitāte nav mazinājusies arī pēc reģistrēšanas ieviešanas, līdz ar to jāsecina, ka tas nerada problēmas. Jo komentāri un diskusijas prasa vienādu reģistrēšanās kārtību.

Pasākumi

       Jūlijs 2020