Ceturtdiena, 16. jūlijs
Šodien sveicam: Hermīne, Estere, Liepa
Laika ziņas: Sigulda +21.4℃, ZR vējš 3.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Rodelji!!
ieva
2009-08-25
22.08.09. apm ap 7njiem vakaraa braucot no katapulta ar kresla pacelaaju musu acis paveersaas uz jaunekli kurs traucaas leja ar rodeli.uz liikuma jauneklis vienkarsji izlidoja no rodelja ar galvu atsitaas pret koku un tad novelaas zemee kaa beigts.. blaavaam uz prieksju lai kaads pieveerstu kreeslu paceeleetaju darbiniekus un vinji steigtos leja. bet muus sagaidiija smiekli seja,vienjiem sakot ko mees jokojot,jo nevarot tachu izkrist.kameer vinji tika paarliecinaati ka tiesjaam jauneklis ir izkritis,kas rasiija vismaz savas 5 minuutes,tikai tad vinji leenam kaut ko murmuleeja savaa raacija,lai uzmetot aci vai kaads kaut kur neguljot tur.tas viss likas kaa ljaunaa sapnii. jaacer ka vien to jauneklu vienaldziiba tam jauneklim nemaksaaja dziiviibu...

Saistītās tēmas:

paceelaaji un rodelji

Hanna
 - 2009-08-25 19:20
Varbūt kāds no īpašniekiem var pakomentēt kā tas varēja atgadīties. Izlasīju, palika tiešām neomulīgi, jo bērni tur bieži iet. Kā tiek kontrolēta situācija rodeļu trasē, ja paziņojot par nelaimes gadījumu personālam vēl nāk smiekli????
pēteris
 - 2009-08-26 19:23
Gadījums tiešām nepatīkams. Par laimi nekas nopietns cilvēkam nenotika bet šoks protams bija. Komentāra ievietotājs nedaudz izpušķojis stāstīto par "ar galvu pret koku" jo tad noteikti būtu arī puns az galvas... Bet nu por iemeslu. Vienīgais izskaidrojums ir tāds, ka pats braucējs kautkādā veidā ir netīšām atsprādzējis jostu. Trīs darbības gadu laikā šis ir pirmais, šāda rakstura negadījums un drošības siksnas/sprādzes ir no lidmašīnu aprīkojuma, identiskas, kā Boing lidmašīnās.(AMSAFE ražojums) Par darbinieku reakciju. Pilnīgi saprotu viņu pirmo reakciju, jo tas tiešām liekas neiespējami, bet saprotot, ka tas ir nopietni, tika momentā reaģēts. Šads lūk ir rodeļu trases komentārs par notikušo. Šobrīd risinam jautājumu par dubulto aizspādzēršanas sistēmu jo nedrīkstam pieļaut lai kas tāds atkārtotos... Paldies par uzmanību. Rodeļu trase.
Toms
 - 2009-08-30 14:25
Ieva, būtu ļoti pateicīgs, ja Jūs ar mani sazinātos ! t.mazlovskis@inbox.lv Jauneklis
ieva
 - 2009-09-01 23:46
hmmm iipasji nespeeju neko piepuskjot jo es taij briidi veeroju cietusjo jaunekli.varbuut tas belzienc ar nebij stiprs bet nu skats bija drausmiigs..labi jau ka vinjam viss kaartiibaa.un par taadaam lietaam nejoko.darbiniekiem vajadzeeja uzreiz reagjet nevis sjaubiities.lai ar vinjiem zinams ka tas IT KAA nav bijis iespeejaams-visaadi gadaas!!un sjis negadiijums tam ir pieraadiijums..
anzela
 - 2009-09-22 19:31
прошел уже год,как мой сын серьезно пострадал на этой трассе.По вине сотрудников трасы,он получил травмы.Перенес 2 операции. Кроме физической травмы ,он получил еще и сильнейший стресс!!!!И за это ни кто не ответил!!!!!
zanna berke
 - 2010-04-23 20:55
Esmu braukusi ar Siguldas rodeli,foršāks neka Murjaņos,jā līkumi asi,bet kam tad bremzes domātas?

Pasākumi

       Jūlijs 2020