×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 19. aprīlis
Šodien sveicam: Vēsma, Fanija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Kino LORA
Deivs
2009-09-28
Šausmas! Sestdienas vakarā es ar sievu aizgājam uz kino LORA, nolēmām pasūtīt suši no mūsu iecienītā restorāna SONO, kura diemžēl vairs nav! Bet ne jau par to ir runa, pie mums pienāca biļešu kontroliere ar cigarešu piesmaku, mīņajoties sāka pieņemt mūsu pasūtījumu, atnesot to nometa krustām šķersām un aizgāja. Kur skatās vadība?

Liiiga
 - 2009-10-23 23:39
Es gan kino Lora esmu saņēmusi tikai to labāko apkalpošanu (tās meitenes ir ļoti smaidīgas un jaukas), un suši vnm dievīgi. :)
Minks
 - 2009-10-29 19:58
man ari patik Kino. Un forši ka mums ir savs tada limena kino, kada riga nav. un popkorns pats garsigakais :)
Līva
 - 2009-11-12 20:31
Biju uz kino, esmu sajūsmā par kino dizainu, apkalpošanu, ēdienu. Visiem iesaku!
Minks
 - 2010-02-06 21:15
sodien nopetiju, ka kino ar neiet spozi! sanemamies, ka nepazud mums vins!
Hanna
 - 2010-02-12 11:37
Mūsu ģimenei patika kinoteātrī. Meitenes laipnas, smukas. Nevienu no iepriekš minētiem trūkumiem nemanijām. Tā kā ne vienmēr velns ir tik melns. Lai veicas! Noteikti iesim vēl, jo skatīties kino tādā kinoteātrī ir īsts baudījums!

Pasākumi