Trešdiena, 8. jūlijs
Šodien sveicam: Antra, Adele, Ada
Laika ziņas: Sigulda +15℃, DR vējš 4.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Par interesantām vietām Siguldā
Elizabete28
2009-10-08
Sveicināti. Man jāgatavo materiāls par Siguldu, par interesantākām vietām un skaistākām vietām, neesmu gan bijusi Siguldā, tāpēc vai jūs nevarētu padalīties ar šādu informāciju.Protams varu norakstit no majas lapas jeb kadas citas vietas, bet gribētos vairāk 'dzīvu' pieredzi :) Liels paldies jau iepriekš :)

Elizabete28
 - 2009-10-08 12:18
Sveicināti. Man jāgatavo materiāls par Siguldu, par interesantākām vietām un skaistākām vietām, neesmu gan bijusi Siguldā, tāpēc vai jūs nevarētu padalīties ar šādu informāciju.Protams varu norakstit no majas lapas jeb kadas citas vietas, bet gribētos vairāk ''dzīvu'' pieredzi :) Liels paldies jau iepriekš :)
Indra
 - 2009-10-08 14:26
Vislabāk būtu pašai apskatīt. Neviens jau Tev te "eposu" nerakstīs un diez vai ko jaunu pateiks. Tad jau tiešām labāk norakstīt no intereneta!
Elizabete28
 - 2009-10-08 15:02
Pirmkārt esmu ārpus Latvijas sāksim ar to, otrkārt ir jāraksta par vienu no populārākām turisma pilsētām un mana izvēle bija Sigulda, neesmu bijusi Siguldā un nav ar iespeja tagad. Visu ko vēlejos ir lai uzraksta : Forša un skaista vieta ir ''puķu dārzs'' uz tādas un tādas ielas jeb nenormal interesants muzejs ir tāds un tāds.neviens neliek rakstīt eposu, bet gan pateikt kada vieta ir interesanta un tad es par šo objektu meklēšu internetā.Jā var norakstit lielu daļu info no i-neta tepat no majas adreses muzeji utt bet tā ir tikai reklāma.un 90% cilvēku ši vieta var likties absoluti garlaiciga un neinteresanta. Visu ko palūdzu ir vietas nosaukums un viss.jo vēlos lai darbs ir balstīts uz cilvēku viedokļiem un pieredzi nevis parkopēta reklāma. bet nu paldies par to pašu...
Indra
 - 2009-10-08 17:15
Tā uzreiz vajag vaicāt...

Pasākumi

       Jūlijs 2020