×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 20. aprīlis
Šodien sveicam: Mirta, Ziedīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Ieteikumi Siguldas mājas lapai
Marts
2007-01-20
Iesaku lapas autoriem kaut nedaudz papētīt citu Latvijas pilsētu mājas lapas. Siguldas (7 bagātākās Latvijas pašvaldības) mājas lapa ir ļoti, ļoti pieticīga salīdzinot pat ar daudzu nabadzīgu lauku pagastu mājas lapām.

Saistītās tēmas:

Sveiciens Mājas Lapas veidotājiem

Sniedze
 - 2007-01-25 17:21
Noderigas informacijas sadaljaa ruupiigaak izceliet virsrakstus (kaut vai pasvitrojiet tos) no uznjeemumu nosaukumiem, lai buutu paarskataamaak. Turklat atstarpes starp katru ir paaraak lielas. Uztaisiet taas mazaakas, lai nav jaarullee lielo tukshumu deelj.
Sniedze
 - 2007-01-25 18:22
Slikti, ka informaacijas veidoshana Tuurisma sadaljaa ir atstaata peedeejaa vietaa.
jones
 - 2007-01-25 18:32
Iesaku atlikt atpakaļ veco mājas lapu. Varbūt tas ir mans subjektīvs vērtējums, bet tā man likās mūsdienīgāka un dzīvāka par šo...
Madara
 - 2007-01-25 18:43
Es to videokameru nesaprotu,kas ir dzivajā! Tā varēja filmēt Siguldas centru,kur notiek kaut kāda dziviba un nakti ir izgaismota!
Marts
 - 2007-01-25 20:15
Manuprāt tas, ka uzrādās IP adrese vispār pat ir kriminālnoziegums. Cik zinu Datu aizsardzības likums aizliedz publicēt IP adreses. Gaidīšu lapas autoru paskaidrojumu, ja nesaņemšu, painteresēšos inspekcijā!
JANKA
 - 2007-01-25 22:02
Vajag pieslēgt dīvo web kameru ar siguldas ainavu un lapā.
jones
 - 2007-01-25 22:26
Par IP adresēm nezinu, bet izmantot citam uzņēmumam piederošas webkameras signālu bez tās īpašnieku piekrišanas - to gan nedrīkst !!! Atbildu par webkameras bildes melnumu naktī: Ir nakts, un webkamera ir pieskrūvēta pie kamaniņu trases sienas - tātad pārvietoties uz "apgaismoto" Siguldas centru tā nekādi nevar... :))
Marts
 - 2007-01-25 22:48
Cik biju lasījis citur, tad visu laiku biju pārliecināts, ka IP adrešu publiskošana ir kategoriski aizliegta. Bet varbūt šīs lapas administrators vienkārši NEPROT uzrakstīti attiecigo kodu, kas IP adresi paslēpj no nevēlamas ziņkāres? Tad arī skaidrs no kurienes tik daudz kļūdu un nepilnību šai lapā!
Monika
 - 2007-01-26 08:17
A kur jūs redzat te webkameru? Kaut kaa neiebraucu. Zem video ir tikai Siguldas prezentfilma. A kur kamera? Mosh es kaut ko palaidusi garaam? Neko nejeedzu no IP adreseem, bet esmu redzeejusi, ka taas ir daudzaas lapaas redzamas, ne tikai shite. Ta jau taa gluzhi laikam nav sleepjama info. Mosh shie censhas izvairiities no spamotajiem, un tam gan es gribu piekrist - nevgribas visas iespeejamaas ineta lapas paarveerst par vienu vieniigu zhults rakstiishanu/lasiishanu. Un tiem, kas atbalsta ieprieksheejo lapu - laikam buus sajaukushi ar kaadu citu lapu. Jo iepriekseejaa bija pilniigi - MIRUSI. Gan interaktivitaates, gan tekstu zinjaa. Malachi, admini, ka ir shitaa jaunaa.
Marts
 - 2007-01-26 08:57
Citāts no Apollo portāla: "IP adresi, no kuras sūtīts komentārs, izsniedz tikai reizēs, kad interneta lietotājs pārkāpis likumu, un pēc tiesībsargājošo institūciju pieprasījuma. Piemēram, kurinot rasu naidu vai draudot gāzt valsts varu." Tātad Siguldas mājas lapā visi komentāru un sludinājumu rakstītāji jau sākotnēji tiek ieskaitīti noziedznieku sarakstā! Spožs iznāciens!
Marts
 - 2007-01-28 13:14
Izsaku paldies lapas autoriem par operatīvo rīcību - IP adreses vairs nav redzamas! Lai Jums veicās!
 - 2007-02-06 21:25
Paldies par jauno lapas versiju, ir ļoti labi katru dienu sekot līdz aktuāliem jaunumiem un zināt visus pasākumus siguldā, bet man ir 2 priekšlikumi lapas uzlabošanai- ja es vēlos izlasīt komentārus par kādu rakstu vai ziņu, kāpēc būtu vēlreiz jāatkārto viss teksts, kurš dažreiz nemaz nav tik īss, vai nevarētu uzreiz atvērt tikai komentārus, jo , ja jau es interesējos par kādiem konkrētiem komentāriem, tad jau ar visu rakstu būšu iepazinusie, otra lieta- vai pie katras atvērtas ziņas vai raksta nevar ieviest opciju "Uz sākumu", ja neesmu to pamanījusi , lūdzu atvainot. paldies vēlreiz par jauno lapu!
 - 2007-02-07 12:24
Atgriezties uz sākumu iespējams, nospiežot Siguldas novada logo. Paldies, par Jūsu ieteikumiem. Jūsu ierosinājumi palīdz uzlabot www.sigulda.lv, padarot to ērtāku lietotājiem.
Lieniite
 - 2007-02-20 14:42
Manupraat butu nepiecieshams nedadz plashaks izklasts.
Sniedze
 - 2007-02-23 19:01
Labpraat veeleetos meilaa sanjemt jaunumus izlases veidaa par kaadaam konkreetaam teemaam, piem., teaatra izraadeem vai tml., nevis visu peec kaartas, kur ielikti jauni foto no kaadaam sporta sacensiibaam, vai kur kaads jauns komentaars vai komats izmainiits. Izveidojiet, luudzu, taadu iespeeju, jo no pashreizeejaa varianta es atsakos.
Sniedze
 - 2007-02-23 19:13
Pasaakumu liste nav paarskataama, viss sapluust vienaa. Savaa zinjaa man patika ieprieksheejaa sigulda.lv versija, kur pasaakumi bija sadaliiti pa radnieciigaam grupaam, t.i., sports pie sporta, izstaades pie izstaadeem un tml. Atrodiet, luudzu, zelta viduscelju!
eliii
 - 2007-03-11 14:39
Nu vai ziniet!Un kur ir par Siguldas slavenībām?mums skolā būs projekts un kur lai es meklēju? skatijos te bet nav jau nekā!Kauns, Kauns!!!!!!Kaut ko taču dariet!!!!!
eliii
 - 2007-03-11 14:42
Un jaa par to IP adresi.....nu jums kauna nav?Es tapātās kā te daži gaidu paskaidrojumu ja ne es žiņošu par to!!!!!!!!!!!!!!!!
karīna
 - 2007-03-20 16:03
Varbūt pie sludinājumiem varētu izveidot iespēju ievietot foto...Piemēram, ja kaut ko pārdod, efektīvāk ir , ja var apskatīties piedāvāto lietu...

Pasākumi