×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 19. aprīlis
Šodien sveicam: Vēsma, Fanija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

TV pieslēgums
Pēteris
2009-11-25
Sveiki! Tad nu beidzot izdomāju, ka mājās televizoram varētu pieslēgt vairāk kā 3 kanālus, bet vajag laikamjau jūsu palīdzību. Man ir HD(720p) TV un pa retai reizei nolūrēju kādu filmu uz tā vai arī fonā kādu Latvijas TV. Tā kā reklāmas te visapkārt, un piečuku mēnesī varu atļauties šādam priekam, vajag padomu - ko slēgt. Respektīvi cik noprotu ir pieejami vairāki varianti, t.i.: 1) izzi - skatos sanāk kādi 12+Ls(interesētu mūzika, pamatpakete, zinātne, HD). It kā jau ir ok, bet te pirms pāris mēnešiem panesās sarunas, ka izzi principā ir *** un šamo internets pieejams apmēram trešdaļu no tam paredzētā laika (2 no 3 dienām neiet). Kā ir ar TV - rāda vai ne? 2) baltcoms - 100 programmas 13+Ls cenā. Cik noprotu nav HD, un no tām 100 pieejamajām kādas 10 ir skatāmas. Par baltcom man ir atmiņas ka šamie jau ļooooti ilgi tirgū grozās, tātad jābūt kvalitatīviem, right? 3) lattelecoms - tā, šeit ir interesantāk. Kā bonusu skatos, ka esmu LTC interneta lietotājs, bet ar viņiem atkal ir neskaidrība, kaut arī izskatās forši. Tepat apaksā ir virzemes TV reklāma, sanāk 7Ls par 30 kanāliem, kuri principā neslikti, bet nav pilnīgi. Vēl skatījos ir tāda iespēja: interaktivatv.lv Kāds to kastīti ir lietojis, izskatās forša! Ok, es te ilgi un dikti varētu drukāt un diskutēt, bet īstenībā mani interesē viens - kurš ko lieto. Esam apmierināti vai ne?

Pasākumi