×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 20. aprīlis
Šodien sveicam: Mirta, Ziedīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

iespēja iegūt biļeti uz kino dāvanā???
ilze
2009-12-30
veikals šokolade -bija izsludinājis ,ja pieperkas jebkura veikalā virs 10ls un iki par 20 saņem brīvbiļeti uz kino Lora!viss jauki....mēs arī iegriežamies un tā sagadijas ka ieguvām ielūgumus...bet vēloties tos apmainīt uz biļetem atklājās ka biļešu vairak nav....šādu atbildi bija saņēmuši arī mani kolēģi kas iepērkas t/c šokolāde. ja biļetes bij ierobežotas tā arī vajadzēja teikt,pats smieklīgākais ka biļešū vairs nebij ,bet pa siguldas radio vel reklamēja -iepriekšējo reklēmu-iepērcieties iki par 20 ls un citos veikalos virs 10 ls un saņemat brīvbiļeti! man vienkarši šķiet ,ka tie kas,devās uz kino Lora un saņēma atbildi tādu kā arī mēs saņēmām jutas apbēdināti... varbūt kino Lora izsludinās papilddienas ar brīvbiļetēm -ko ieguva cilvēki ieperkoties par summām lai saņemtu to!

Saistītās tēmas:

Kino "Lora"
Kino LORA

Lolita
 - 2009-12-30 11:46
Parakstos zem katra vārda!!!!!! Arī es vakar devos izmantot savu iespēju apmeklēt kino bez maksas, bet kino Lora darbiniece man paziņoja, ka visas biļetes arī uz turpmākajām dienām esot rezervētas, tātad - iepirkuma čeks nederīgs! Tā nu vīlusies/mazliet pārsteigta (negatīvā nozīmē), devos prom..
Linda
 - 2010-01-12 17:44
nu es aizgaju, un prasiiju vai ir vietas, un man atbildeja ka ir(es sakuma neteicu ka man ir ta bilete.) un ekrana vareja redzet ka zale pustuksa.
eLTe
 - 2010-01-25 18:51
Kino Lora jau sen nedara neko. Ir dzirdēti daudzi gadījumi, kad cilvēki ir apčakarēti tieši Kino Lora. Pats kino jau nav ne vainas - ļoti ērti. Bet nu ta vadība - ārpus katras kritikas! Ar šo loteriju, kas tur tagad notiek - būs pilnīgi tas pats. Tāpēc arī to anketu izmetu uzreiz miskastē.

Pasākumi