Ceturtdiena, 16. jūlijs
Šodien sveicam: Hermīne, Estere, Liepa
Laika ziņas: Sigulda +21.4℃, ZR vējš 3.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Dzēstas tēmas
Artūrs
2010-01-08
Kādēļ administrācija dzēš tēmas? Biju ievietojis par negodīgu īrnieku ???

Saistītās tēmas:

Par sludinājumu dzēšanu

Administrācija
 - 2010-01-12 08:52
Siguldas novada pašvaldības portāla www.sigulda.lv administrācija uzskatīja par neētisku šādas diskusijas turēšanu, kas var aizskart kādu konkrētu Siguldas novada iedzīvotāju godu un cieņu. Kā lapas turētājs un īpašnieks Siguldas novada dome neatbalsta līdzīga rakstura komentārus un diskusijas publiskajā telpā, un savā portālā patur tiesības neētiskas informācijas dzēšanu.
Alma
 - 2010-01-12 16:20
Jā, tas saucās "Welcome to Sigulda" - šajā diskusiju forumā viss tiek idealizēts un cenzēts - cenzūra vēl iespaidīgāka kā padomju gados...Un ja arī vēlies padalīties savā pieredzē (lai arī negatīvā, jo arī tādas mēdz būt situācijas, pie tam jebkurā vietā), tad automātiski rodas kaudze mākslīgi sadzejotu un pozitīvisma caurstrāvotu komentāru bez personiskās pieredzes seguma, jebšu arī tavs komentārs tiek dzēsts.P.S. nebrīnīšos, ja arī šis tiks dzēsts. Peace.
Minna
 - 2010-01-12 17:10
Piefiksēju to īrnieku, par kuru uzcelta šī diskusija, un tieši padomāju, ka laikam jau īsti zokāli nav - lasīt precīzus vārdus un uzvārdus (+radurakstus). Nedo Dies kādam sariebt un pašai nokļūt te uz publiskām karātavām. Tā ka - Administrācija - es ar jums. A par tēmu rožainumu es nepiekrītu - paskatiet rūpīgāk, kas te īsti tiek runāts. Manuprāt, nekādas baigās rozes te netiek kaisītas. Ir arī gana žults. Bet nu - taisīt linča tiesu konkrētam cilvēkam, tur es gan vadoņu pusē - tā nevar. Par to var arī ielikt cietumā, ja šādas diskusijas atstāj un cilvēks pēc tam iesūdz tiesā

Pasākumi

       Jūlijs 2020