×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 19. aprīlis
Šodien sveicam: Vēsma, Fanija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

tualetes vairs nav!
Māris
2010-01-17
Aptuveni pēc gadu mijas sev par lielu un nepatīkamu pārsteigumu konstatēju, ka Siguldas dzelzceļa stacijas vēsturiskā, apaļā tualete ir aiznaglota ar dēli, uz kura uzraksts "Slēgts". Konteinera tipa tualete parasti tiek slēgta ar aukstuma iestāšanos. Es saprotu, ka apaļā tualete bija drausmīga, bet tā bija vieta, kur vismaz varēja nokārtoties. Tagad atliek tikai krūmi, forši, ar pliku dupsi -16 grādu salā un sniegā. Man tā ir aktuāla problēma, kā es tikai pamanu stacijas ēku, man uzreiz "lācis" klāt. Varbūt Domei ir iespēja izvietot zilās būdiņas laukumā vai līdzās slēgtajai tualetei.

Indra
 - 2010-01-18 14:39
Jā, tā ir viena no galvenajām problēmām Siguldā. Varētu jau ieskriet kādā ēstuvē, be bail, ka ar slapju mietas kātu neizdzen laukā, jo neesi taču klients. Zinu, ka Elvi ir tualetes, agrāk bija par velti, tagad - nezinu kā ir!
Cimmers
 - 2010-01-18 20:48
Stacijas ēka vispār ir drausmīgā stāvoklī. Es nezi9nu, kuram jārisina šī problēma - domei, dzelzceļam vai abiem kopā, bet ir jāsāk strādāt! Jā, Elvi ir bezmaksas tualetes, maksas tualete ir autoostā. Vairāk alternatīvu centrā nav, ja neskaita kafejnīcas. Domei viela pārdomām:)
Ita
 - 2010-01-21 23:56
Cik pēc pieredzes zinu, tad tualetes ir- Elvi (bezmaksas), autoostā(maksas), kultūras namā (maksas), tajā ēkā, kur RD elektroniks (bezmaksas, bet atslēga jāpalūdz veikalā pārdevējai), Šokolādē (bezmaksas), Raibajā sunī (bezmaksas). Par tualetēm zinu, jo man ir 4 gadus vecs bērns, kuram pastaigājoties bieži sagribas uz wc un tad nu skrien un meklē kur ir. Bet samērā liela problēma ir ar wc kur varētu zīdaiņiem pamperu apmainīt. Cik zinu, tad vienīgā vieta Siguldā ir Elvī, kur ir specialais galdiņš/plauktiņš priekš zīdainīšiem.
 - 2010-01-23 09:31
Ita Siguldas autoostā ir bērnu un mātes istaba, kur iespējams saviem mazuļiem nomainīt pamperus.
Māris
 - 2010-01-24 21:16
No rīta 6-00 par Elvi un citām vietām nav ne runas. Tā ir nejēdzība, stacijā vienmēr ir jābūt pieejamai tualetei. Tagad tikai krūmi, bet vēlāk, kad gaima ausīs agrāk un lapu vēl nebūs, ko nu? Baigi labi, visus padomju gadus šis iestādijums strādāja, pie Raibā Suņa pieturas arī, bet tieši tagad un tieši bargā salā to izdomāja slēgt. Tāpat jāpadomā par skatu sniegā (krāsains) un pēc tā nokušanas...
Juris
 - 2010-01-27 12:04
Vispār jau tas pavisam nav labi! Kultūra taču sākas ar tualeti!

Pasākumi