Trešdiena, 8. jūlijs
Šodien sveicam: Antra, Adele, Ada
Laika ziņas: Sigulda +15.6℃, DR vējš 5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

pašvaldības policijas sodi!
gustavito
2010-04-02
Garjāņa kungs vai beigsiet vienreiz likt skraidīt pa pilsētu padotajiem ar foto aparātiem rokās?,vai tiešām nav lielāku problēmu pilsētā?, un pats interesantākais ka pārsvara tas notiek jau kad iestājas tumsa, kad auto saimnieki jau iet gulēt.tas jau paliek smieklīgi! reiz redzēju kā apstajas PP busiņš un tad džeki prāto vai bildēt vai nē,jo redz auto viena riepa ir novietota zaļajā zonā, sviests pilnīgs! tak darat kko vairak noderīgu nekā līmējat sodus!

Saistītās tēmas:

Pašvaldības policija
Pašvaldības policijas piemērs

Māris Garjānis
 - 2010-04-02 20:33
Labdien, Gustavito! Diemžēl jāatzīst, ka neesat iepazinis Pašvaldības policijas kompetencē esošo jautājumu risināšanu un paveiktos darbus Siguldas novada teritorijā (vēlams iepazīties arī ar statistiku).Apstāšanās un stāvēšanas noteikumu kontrole ir tikai viens no Pašvaldības policijas kompetencē esošajiem jautājumiem. Turklāt uzsvēršu, ka gandrīz 90 procentu personu, kurām ir bijušas domstarpības ar Pašvaldības policiju vai citām tiesībsargājošām iestādēm, uzskata, ka tā strādā ne tā kā vajag un dara ne to ko vajag, lai ko tā darītu: sodītu par ēku jumtu netīrīšanu (ziemas periodā), dzeršanu sabiedriškā vietā, ķertu suņus uz ielām (arī tos, kas šoziem mežos ir nokoduši vairākas stirnas), sodītu par naktsmiera traucēšanu pārējiem iedzīvotājiem, organizētu guļošo cilvēku savākšanu no ielām, kontrolētu tīrības un kārtības ievērošanu pagalmos un dadzīvokļu māju konteinrlaukumos vai izbrauktu uz ģimenes skandāliem vai kaimiņu strīdiem, kad strīdu pamatā bieži vien ir vēlme izrēķināties ar konkrētu pesonu, izmantojot Pašvaldības policiju. Uzsvēršu arī to, ka Siguldas novada Pašvaldības policija strādā ievērojot LR likumdošanu un pamatojoties uz konkrētiem normatīvajiem aktiem, lai cik "smieklīgi"(kā Jūs sakat) tas arī nebūtu. Tamdēļ atzīmēšu arī to, ka jebkurai personai, attiecībā uz kuru ir sastādīts viņas prāt nepamatots administratīvais akts ir tiesības apstrīdēt to 30 dienu laikā, Siguldā, Raiņa ielā 3 "Pašvaldības policijā". Un derētu zināt arī to, ka Siguldas novada Pašvaldības policija ik dienas saņem iesniegumus no novada iedzīvotājiem, kuri lūdz palīdzību dažādu jautājumu risināšanā un viens no lūgumiem ir nepareizi novietoti stāvēšanai transportlīdzekļi, kas vai nu traucē izbraukt ko pagalma, vai nu bojā pagalmu zālienus vai traucē pārvietoties pa gājēju ietvēm. Likums visiem viens un tas darbojas 24. stundas diennaktī, tieši tā pat kā Siguldas novada Pašvaldības policija.
Dzintars
 - 2010-04-03 17:45
Pareizi dara ka soda! Ciest nevaru tos kaimiņus kas mašīnas liek vienīgajā brīvajā vietā - zālienā. Pats vainīgs. Un pats sūdzas. Nevar visu pilsētu noasfaltēt lai būtu kur mašīnas nomest. ir jābūt zālei un kokiem!
nandi
 - 2010-04-27 09:51
Man gan gribētos pajautāt vai Sigulda pie katoļu baznīcas nav zaļa zona,jo kad notiek dievkalpojumi tur regulāri tiek novietotas automašīnas zālienā,bet pašvaldības policijas busiņu tur neesmu redzējis.
Māris Garjānis
 - 2010-04-27 12:21
paldies par ierosinājumu, strādāsim..
Inga
 - 2010-07-06 09:54
Sodi ir par maziem, vajag palielinat tos. Pilseta ir nepieciesamas ari vel publiskas stavvietas, savadak, kad pie mums ir lielie pasakumi, ipasi neviens neskatas, kur masinas tiek novietotas. Vairakas mazajas ielinas ierosinu uzlikt zimes, ka nedrikst stavet, piem., uz ATbrivotaju ielas pie gimnazijas. Uzskatu ka izlaidumu laika savus auto ciemini var atstas pie apla staavlaukuma, nav jau nemaz tik talu jaiet lidz skolai, tik pakustet vajag, vai ari uztaisiet iebrauktuvi pasa skola, dazi par to butu tikai priecigi... nav normali, ka abas malas tur salike masinas un kad iedzivotajs megina izspraukties, tad shie vel shkjibi skatas.... Tas pats ari pie 2.vidusskolas vai uz Livkalna ielas,posma no apla uz Policijas pusi.... Starpcitu, gimnazijai otra puse ir gana vietas, tur var uztaisit stavlaukumu un normali noparkoties...
Hanna
 - 2010-07-07 12:32
Protams stāvlaukumi ir vajadzīgi, un būs reizes kad to vienalga būs par maz. Izlaidumi ir vienreiz gadā, vai tad tās pāris stundas ir tik grūti paciesties. Es arī dzīvoju ģimnāzijas rajonā, manu dzīvi tas absolūti neparalizē. Uz Jums šķībi skatās noteikti tāpēc, ka pati ejat kā nokaitināta lauva.

Pasākumi

       Jūlijs 2020