×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 20. aprīlis
Šodien sveicam: Mirta, Ziedīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Kur sākt skolas gaitas?
Ieva
2007-03-15
Bērnam septembrī jāsāk iet skolā, tāpēc gribētu noskaidort, kuru pamatskolu (2. vai 3.) ieteiktu siguldieši?

Santa
 - 2007-03-17 21:58
Šeit, atbildot uz šo jautājumu, var veidoties diezgan nevajadzīga diskusija. Tā pat - galarezultāts būs neauglīgs. Citiem patiks viena skola, citiem otra. Domā pati, kur dzīves vieta tuvāk, kur būs vairāk draugi, paziņas.
Ieva
 - 2007-03-19 10:48
Tāpēc jau šī ir diskusija, lai dzirdētu dažādus viedokļus un no tiem izdarītu secinājumus...
Santa
 - 2007-03-19 12:54
Mani bērni beidza 3.pamatskolu. Esmu apmierināta, kaut gan bija arī savi mīnusi (manā skatījumā). Tāpēc saku - visur būs lieli plusi, lieli mīnusi. Un tā kā komentētāju skaits te nav diez ko plašs, tad te tikai tādas intrigas vien var vērpties!
Ieva
 - 2007-03-19 16:13
jā, nu komentētāju tiešām nav visai daudz :) Skolas izvēle bērnam man šķiet viens no svarīgākajiem lēmumiem, kas šobrīd jāpieņem, no tā daudz, kas atkarīgs. Nevar skolu izvēlēties tikai vadoties pēc tā, cik tuvu/tālu tā atrodas, man svarīgāk šķiet tas, kāda ir skolas vide - skolotāji, apmācību programma un tamlīdzīgas lietas, tas, kas ietekmēs bērna nākotni.
Ieva
 - 2007-03-19 16:18
Santa, un, ja nav komentētāju, tad nevar būt arī intrigu, vai ne? ;) Intrigas nav mans mērķis, tas ir pavisam vienkāršs jautājums, uz kuru vēlos saņemt vienkāršas atbildes, negaidu, kad kāds mēģinātu pateikt ko pēc iespējas sliktāku par vienu vai otru skolu, aicinu vēsu prātu uzskaitīt labās lietas, un lietas, kas uzlabojamas, tās, kuras varētu mainīt...
Monika
 - 2007-03-19 18:30
Ieva, a esi mēģinājusi kādu info iekš pašām skolām dabūt? Man ar interesētu, kura skola uz ko specializējas. Es droši vien tā darītu - sastādītu aptuvenus jautājumus un apzvanītu direktorus... Lai pareklamē paši savas skolas. :) Un tad vēl ievāktu info no apkārtējiem, vai teiktais atbilst patiesībai. No nulles diskusijās tiešām nav jēga sākt. Piekrītu, ka var sanākt - vienam māte, vienam meita, vienam - kleita :)
Monika
 - 2007-03-19 18:32
nezinu, vai objektīvi, bet esmu dzirdējusi, ka 2.pamatskola ar sportisku ievirzi (lai gan savulaik arī mūziku centās padziļināti mācīt), 3.pamatskola it kā proģimnāzijai un ģimnāzijai gatavo, 1.pamatskola sirsnīgāka..... Bet tās tiešām tautu valodas, turklāt nesvaigas. Tā nu ir lieta, kas mainās.
Lasma
 - 2007-05-13 23:57
Ieva, varu saprast ka nav viegla izvēle, varu ieteikt pašai mierīgāk uz to paskatīties, jo vienmēr būs iespējas veikt pārmaiņas.Taču ļoti svarīga lieta ir pats bērns, ja viņš tev ir intelektuāli spēcīgs/a, tad zini, ka šādi bērni ir uz konkurenci orientēti bērni un tu vari viņu virzīt un 3. pamatskolu. Ja bērns ir maigākas dabas, kuram nepatīk sacensties,kurš jūtīgi pārdzīvo dažādas netaisnības - jāmeklē sirnīgāka vide. Es negribu teikt, ka 3.pamatskolā nav sirsnīgu skolotāju nē, bet pati skolas ievirze (proģimnāzija, ģimnāzija) jau pasaka, ka tur skolotāji bērnā vairāk novērtēs bērna intelektu.Bet ja bernām ir citas kvalitātes, ko tad?
Liene
 - 2007-07-21 23:26
Nepikriitu Laasmai!!!!Taas ir peedeejas muļķības ka pēc bērna intelekta jāmeklē atbilstoša skola!!! Visās skolās ir vienādas prasības, jo galu galā beidzot skolu eksāmenus nedala pēc intelektiem shitais uz sirsniigo skolinju, bet shitais uz proģimazijas skolinju!!! Galu galaa viss ir atkariigs no pasha bērna ja vinjsh gribees un vinjam padosies maaciibas vinjsh jebkuraa skolaa ieguus augstaako veerteejumu, ja bernam buus gruuti protams vinjsh sanjems pelniito noveerteejumu!!!Nezinu kaa 1majaa vai 3shajaa pamatskolaa, bet zinu ka 2jā pamatskolaa skolotaaji iet beernam pretiim un ciiniisies kopaa ar beernu par labaako noveerteejumu!!! peec buutibas skolinja buutu jaizveelas tuvaak beerna maajaam un kur beernam buutu labaaka vide!!!

Pasākumi