Trešdiena, 8. jūlijs
Šodien sveicam: Antra, Adele, Ada
Laika ziņas: Sigulda +15℃, DR vējš 4.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Mācītājs Grots pie pilsētas bērnudārza
Piektdienis
2010-12-01
Kāpēc gar pilsētas bērnudārzu vairs nebraukā pašvaldības policija? Itkā jau sīkums, bet mācītājs Grots regulāri atstāj savu mašīnu uz gājēju pārejas. Viņam kādas īpašas privilēģijas vai cilvēks vienkārši tiesības nopircis un par noteikumiem vispār neko nav dzirdējis?

Inta
 - 2010-12-01 11:32
Aizrādījums šoreiz ir nekorekts, jo uz šīs pārējas sastrēguma brīžos grēko vairāki šoferi, tad lūdzu arī tos ar visiem uzvārdiem. Būsim iecietīgaki un pacietīgāki, jo dažkārt tiešam nav kur nolikt to mašīnu. Pati esmu braukusi kādu lieku apli ap kvartālu, kamēr atbrīvojas vieta vai izmantoju stāvvietas pie slimnīcas. Bet uz gājēju pārejas mašīnas atstāt tiešām nevajadzētu nevienam.
Piektdienis
 - 2010-12-01 12:25
Aizrādījums ir gan vietā, jo šis cilvēks mašīnu uz pārejas atstāj gandrīz vienmēr, arī tad, kad pārējais laukums ir patukšs.
Māris Garjānis
 - 2010-12-01 13:43
Labdien!Runājot par transportlīdzekļu novietošanas problēmu pie pilsētas bērnu dārza, jāatzīmē,ka nav taisnība tiem, kas uzskata, ka nav kur novietot transportlīdzekli. Pusē no Lakstīgalas ielas kopējā garuma vienas brauktuves malā air atļauta transportlīdzekļu novietošana paralēli brauktuves malai, neskaitot brauktuves paplašinājumu, kurā transportlīdzekļu novietošana ir organizēta perpendikulāri brauktuves malai. Turklāt jāpiezīmē, ka pārkāpuma iemesls, kas saistīts ar transportlīdzekļa novietošanu uz gājēju pārejas bieži vien ir saistīts ar nevelēšanos pārvietoties pārdesmit metrus kājām. Katrā gadījumā pateicos par aizrādījumu un šai vietai pievērsīsim lielāku uzmanību.
Piektdienis
 - 2010-12-01 14:28
Paldies, ka kāds uzklausīja.

Pasākumi

       Jūlijs 2020