×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 20. aprīlis
Šodien sveicam: Mirta, Ziedīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Wesemann ūdens uzsildīšanas izmaksas
nezinīte
2010-12-29
Nekādi nevaru saprast kā aprēķina ūdens uzsldīšanas izmaksas.Es patēŗēju 1m3 un man tas izmaksā vidēji 20Ls mēnesī.Ir kaut kāda mistiska ūdens cirkulācija,kura vid.izmaksā 17Ls mēnesī uz katru dzīvokli+2,75 par ūdens uzsildīšanu m3. Pēc tā aprēķnāju,ka tie kas lieto vairāk m3 maksā mazāk.Tie 2,75Ls nav reāla summa par m3.Cik zinu Limbažos par uzsildīšanas m3 maksā apmēram 7Ls.Rīgā ir līdzīgi. Līdz ar to ziemā apkures maksas sadārdzinās.Pagājušo gadu "plika" apkure 2istabu dzīvokli bija 120ls mēnesī.Ar šausmām gaidu jauno rēķinu. Pagājušā mēneša rēķins bija 40Ls par 1m3 un trīs dienām apkures.Apsaimniekotāji un Wesemans tik rausta plecus.No karstā ūdens neļāva atteikties.Mēs pasliktinot pārējo iedzīvotāju stāvokli.Taupi ūdeni un maksā vairāk.Ha!

Elcid
 - 2011-01-09 13:55
Jā, ar tiem Wesemmann rēķiniem ir mistika, normāls cilvēks var ilgi skatīties un brīnīties, un neko nesaprast, tā pat kā tagad, atnāca rēķins, pēc kura var noprast, ka tarifā ir iekļauta summa par siltuma parādniekiem uz māju,sanāk ka, man privātīpašniekam, jāapmaksā cita privātīpašnieka parādi! Jauki!!, drīz Siguldā komunisms atgriezīsies ar Wesemana palīdzību!
nezinīte
 - 2011-01-13 20:10
Piezvanot uz sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisiju Cēsu reģ.nod.tel.67873190 uzzināju,ka samaksu par karsto ūdeni nosaka namu apsaimniekotājs un pēc tam noslēdz līgumu ar Wesemann par tarifiem,bet pirms tam būtu jāsasauc mājas iedzīvotāju kopsapulce un mums pašiem jālemj par izmaksām.Tas jau tā nenotiek.Rīgas tel.67097200.Tā ka par to jāatbild apsaimniekotājam,ja es pareizi sapratu.

Pasākumi