×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 25. aprīlis
Šodien sveicam: Līksma, Bārbala
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Laimas pulkstenis
Madara
2011-01-15
Es domaaju,ka Laimas plskt.vajadzeetu newis pie stacijas,kur wins ir paredzeets,bet gan Sweetku laukumaa,tur vinam buutu labaaka vieta un taa nedomaaju es vieniigaa... Ko juus par to domaajat?

 - 2011-01-15 14:48
Man atkal šķiet, ka Laimas pulkstenis tieši iederētos Stacijas laukumā, jo tieši tur atbrauks ciemiņi, draugi, turklāt tas ir centrā, pie viena no galvenajiem Siguldas krustojumiem. Svētku laukums tādā ziņā ir samērā tālu. Man patīk tā doma, ka Stacijas laukums tiks veidots kā satikšanās vieta, līdz ar to pulkstenis ir absolūti neatņemama sastāvdaļa!!!
Madara
 - 2011-01-16 12:33
Stacijas laukumā wisi tiekās arī bez ta plkst... Visi,kas satiekas stacijā,tāpat tur nesēž un newēro satiksmi.... Bet sawukārt Swētku laukumā ir forši,aizej ar draugiem,radiem,kaimiņiem wai vnlg arko,pasēdi un atpūties,kur ir ko redzēt un tur Laimas plkst.šķiet piemērotāks.... un tur arī winš labāk iederētos.... viedokļi ir dažādi... :p
Laima
 - 2011-01-17 19:20
Protams ,ka pie stacijas.Jo šajā vietā pulkstenis būs redzams vislielākajam cilvēku skaitam.
Kristīne
 - 2011-05-01 11:47
cik esmu dzirdejusi, staciju plano remontet, izveidot skaistu parcinju, un tada gadijuma domaju ka tur bus ista vieta pulkstenim
margarita
 - 2011-05-02 11:04
Ja staciju taisās remontēt,tad pulkstenim tur īstā vieta!!!

Pasākumi