Otrdiena, 22. septembris
Šodien sveicam: Māris, Mārica, Maigurs
Laika ziņas: Sigulda +10.1℃, DR vējš 4.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Apsaimniekotāji
Novadniece
2011-01-20
Lūdzu esiet tik laipni un izsakiet savu viedokli, par apsaimniekotājiem Augusta nami, CDzP (cēsis), JPV nami, Namu apsaimniekotājs. Ja varēsiet minēt kādu argumentu + vai-, būšu pavisam pateicīga.

Saistītās tēmas:

Apsaimniekošana
Sniegs iegšpagalmos,kas par to atbild !?

mārtiņš
 - 2011-01-21 14:03
Augusta namu piedāvātā tāme ir o,48m2 Allažos---nav pa traku????
Novadniece
 - 2011-01-21 18:24
Protams,ka tas ir nereāli dārgi. Ja jau vēl redzētu, par ko tāda nauda jāmaksā. Tādēļ jau interesējos, kādas ir alternatīvas. iedzīvotājiem svarīga ir arī attieksme un vēlme sadarboties.
Laima
 - 2011-01-21 20:15
Mūsu mājai ar šo ziemu ir Namu apsaimniekotājs ,pagaidām viņi cenšas un arī laba cena par m2. Cēsinieki ir maniem paziņām ,viņi vairs nav apmierināti ar Cēsinieku darbu.
Minks
 - 2011-01-22 12:08
Domāju jebkas ir labāks par Siguldas namiem. Kad Cēsinieki ienāca Siguldā, viņi strādāja uz urrrā - centīgi, ievērojot termiņus. Tagad laikam viņi ir palaidušies, jo ir dabūjuši lielu klientu skaitu un netiek ar visu galā. Augusta nami ir nepamatoti dārgi. Tagad it kā labu sparu ir uzņēmuši tie JPV nami, bet arī viņi sāk netikt lēnām galām ar visām iedzīvotāju vajadzībām - prasās palielināt darbinieku skaitu, bet naudiņu tam tērēt negribas, jo, loģiski, ir arī jāpelna uz apsaimniekošanu, tāpēc rodas situācijas ar kavējumiem, lai reaģētu uz iedzīvotāju sūdzībām. Tomēr JPV nami ir paglābuši dažu labu māju no Siguldas namu "piečakarēšanas", kad iedzīvotāju naudiņa "pazuda", netika samaksāta atkritumniekiem un mājas palika bez atkritumu izvešanas u.c.pakalpojumiem - JPV nami to sakārtoja - jāskatās, vai nepagurs tāpat kā Cēsinieki un atkal būs jāmeklē kaut kas jauns. Vēl jau paiek variants mājai pašai sevi apsaimniekot, bet es domāju, ka tam vienam nelaimīgajam, kam jāmēģina dabūt vienots viedoklis par vecamajiem darbiem un cilvēku egosims, padara šo darbu par murgu - vieglāk ir kādu lamāt, nekā pašiem kaut ko paveikt, iesaistīties.
Maris
 - 2011-02-15 14:57
Brieža 80 namu no CDzP aizvilinānija pie sevis SIA Namu apsaimniekotājs.Apsaimnieko jau ciešami tikai maksājam vairāk kā CDzP par m2 un tie kas nav spējīgi uzreiz apmaksāt rēķinus tiem sodanaudas krietni lielākas kā pie CDzP.No vilka bēgot lācim nagos tikām ar nevisai godīgām metodēm no pašu mājas dažiem palīgiem.

Pasākumi