×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 20. aprīlis
Šodien sveicam: Mirta, Ziedīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Siguldas ID kartes !!!
Gunita
2011-04-05
Traki gan, ka Siguldai nav savas pilsdrupas... jāaizņemas no kaimiņiem... Jūtos sašutusi, kas gan izvēlas kartesa dizainu kas neatbilst nekādai siguldieša identifikācijai?! Man kā Siguldietei tiešām IR KO TEIKT, tad kaut Gaujas tiltu, vagoniņu, panorāmas ratu... ir taču daudz vietu kas asocējas ar Sigildu nevis Turaidu.:(

Valdis
 - 2011-04-06 13:02
Man gan patīk kartes dizains un Turaidas pils šķiet ļoti skaista... Katram savs viedoklis!
Kains
 - 2011-04-08 13:02
kur var iesniegt savu vizuālo versiju!?!?!? - man šitās šķiet pilnīgi bez izdomas un gaumes..... ja gribējāt ko interesantu bītu labāk izsludinājuši konkursu siguldas mākslas skolu pirmajās klasēs - esmu pārliecināts līmenis būtu aukstāks.
Valdis
 - 2011-04-08 22:06
Kaina kungs - augstāks rakstāms ar G!!! Kāda vēl runa par dizainu...
Gunita
 - 2011-04-11 09:45
Nu bilde jau smuka... es par to ka tā nav Sigulda... Lai jau dizaineri strādā, nau iebildumu, bet kapēc nevar identificēties ar kādu Siguldai piederīgu skatu. Vispār izvēle varēja būt lielāka un tiešām Mākslu skolā kādu starpkonkursa kārtu uzrīkot, tas taču neprasītu daudz līdzekļu !? Es gribētu savai Siguldas ID kartei "siguldisku" piesitienu, paskatat cik Siguldas mājas lapā skaista siguldiska bilžu josla, ari Novadas logo daudz labāks par vagoniņa dullo lēcēju. Iedomājies, manai vecmammai tāds logo kā gan varētu šķist normāls, a vai ID kartes dos tikai tiem jaunizceptiem siguldiešiem, kas pa datoriem un izklaides vietām tusē... !? Nu nez, labprāt redzētu vienkāršu Siguldas dabas skatu, kaut vizbulītes vai rudens lapas. :)
Stefānija
 - 2011-04-12 08:22
Jā, kaut kā kartes dizaini galīgi garām - kaut kāds dizaineris ņedaučka taisījis, bet par S! logo vispār neizteikšos. Saprotu, ka jābūt pēc iespējas vienkāršākam, bet kas vainas vecajam? Vismaz ideja skaidra, bet šitais S! ar stop zīmi asociējas vai kļūdu paziņojumiem datorā
gustavito
 - 2011-04-15 18:24
kurš bija tas "umņiks",kas vispār izdomāja to debilo logo ar izsaukuma zīmi,sviests pilnīgs,kāds tur sakars ar Siguldu,tikai tik cik "S" burts. tā ir,ka nerīko konkursu un iedod vienam "māksliniekam" darboties! lai uzvar vienalga kas izņemot tā izsaukuma zīme!
zanna berke
 - 2011-05-28 18:17
labak tad butu nevis viens S,bet divi S;-) Tadu karti es pirktu pat par 10ls,nevis 2.50 ;-D

Pasākumi