Trešdiena, 8. jūlijs
Šodien sveicam: Antra, Adele, Ada
Laika ziņas: Sigulda +15℃, DR vējš 4.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Klaiņojošs kaukāza aitu suns-jauktenis.
Ella
2011-08-08
Labdien! Jau apmēram mēnesi pie L.Paegles ielas 7 mājas'uz ielas dzīvo liels suns, kurš reāli apdraud mūsu kvartāla iedzīvotājus. Suns praktiski vienmēr aprej garāmgājējus; izrāda agresivitāti. Nezinu vai kādam jau nav iekodis. Šodien zvanīju pašvaldības policijai- viņi par dzīvnieku jau bija informēti un neko nedara lietas labā! Bet, mīļie cilvēki, ja jūs nevariet viņu noķert- sauciet atbildīgos dienestus! Jūs ko gribat, lai šis milzīgais dzīvnieks smagi sakropļo kādu cilvēku; galu galā šis ir pilsētas centrs un dzīvojamo māju rajons, kur ik dienu laukā spēlējās daudz bērnu. Mani tiešām interesē, kad tiks atrisināta šī situācija un dzīvnieks tiks aizvākts.

Māris Garjānis
 - 2011-08-08 19:33
Labdien, Ella. Siguldas novada Pašvaldības policija tiešām ir ne tikai informēta, bet arī vairākkārtīgi ir apsekojusi šī suņa biežākās atrašanās vietas ar Jūsu minēto "atbildīgo dienestu",taču diemžēl suns ir dzīvnieks un tamdēļ mēdz pārvietoties,kas būtiski apgrūtina tā atrašanu un gūstīšanu pilsētā. Neskatoties uz to, ka par suņa regulāro atrašanās vietu (L. Paegles ielā 7) Jūs paziņojāt tikai,kā minat,pēc mēneša,pateicamies par Jūsu modrību. Turklāt uzskatām,ka šādi jautājumi tiek risināti konstruktīvi sadarbojoties,nevis ironisku aizrādījumu formā.Paldies.
Ella
 - 2011-08-09 09:27
Labrīt, Māri! Mans aizrādījums, kā jūs minējāt, nebija gan domāts ironisks, jo pieļauju iespēju un tā arī ir, ka policijai nav tāda aprīkojuma, lai noķertu tik lielu dzīvnieku, tāpēc, kā jau minēju, ir atbildīgie dienesti, kas to dara. Policijas darbinieki tiešām vakar atbrauca; paskatījās kā milzenis viņus aprej un aizbrauca projām.

Pasākumi

       Jūlijs 2020