Trešdiena, 8. jūlijs
Šodien sveicam: Antra, Adele, Ada
Laika ziņas: Sigulda +15.9℃, DR vējš 4.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Satiksmes uzlabojumi?
Iveta
2011-09-06
Zīme uz Kr.Barona ielas, pirms Atbrīvotāju ielas "Nogriezties pa kreisi aizliegts" prasīt prasās tomēr pēc papildinformācijas, ka tam būtu jāattiecas vismaz tikai uz darba dienām. Labākajā gadījumā, būtu arī diferencēt laiku, jo pēc skolas dienas beigām gājēju plūsma tur IR niecīga. Nedomāju, ka vasaras mēnešos, kad skola ir slēgta, zīme būs aktuāla. Gluži otrādi, šķiet vairāk tikai neērtību. Tiks pastiprināti izmantota, piemēram, ar asfaltu nenoklātā Rotas iela, kas veidos putekļu mākoņus un tas nebūtu patīkami Rotas ielas iedzīvotājiem.

Iveta
 - 2011-09-19 12:38
Paldies labajam cilvēkam, kas negaidot oktobri ir rīkojies un zīmei IR uzstādīta papildzīme ar laika norādēm, kas attiecas uz konkrētajiem aizliegumiem nogriezties pa labi un pa kreizi uz Atbrīvotāju ielu.
Ieva
 - 2012-01-13 19:59
Zīme uz Kr.Barona ielas, pirms Atbrīvotāju ielas "Nogriezties pa kreisi aizliegts" , manuprāt, ir tikai tāpēc, lai radītu ĻOTI bīstamu situāciju pie skolas, kā arī pamatīgus sastrēgumus,jo gandrīz, tagad katra ceturtā automašīna, kas brauc no Betas puses griežas atpakaļ virzienā uz Betas pusi, un tas ir daudz bīstamāk, nekā tiem, kuriem bija nepieciešams, mierīgi varēja pagriezties pa kreisi un turpināt ceļu. Pavērojiet, kas notiek pie skolas, laikā kad tiek atvesti bērni!!!! Pie tam klāt ir arī sniegs! Un otra neskaidrība un neatbildēts ir jautājums, kāpēc tika remontēts ceļš, izveidots gājēju celiņš, uzliktas aizsargbarjeras, BET nav atļauts braukt caur Kaķīškalnu??
Administrācija
 - 2012-01-16 12:15
Labdien, Ieva! Ceļazīme "Nogriezties pa kreisi aizliegts" pie Atbrīvotāju ielas uzstādīta drošības apsvērumu dēļ, un pašvaldība saņēmusi pozitīvas atsauksmes par šīs zīmes izvietošanu. Iespējams, ka dažiem tā sagādā neērtības, tomēr mēs lūdzam zīmi ievērot un apgriezties braukšanai pretējā virzienā tur, kur tas rada mazāku bīstamību. Par posmu pie Kaķīškalna - Siguldas novada pašvaldība jau informēja, ka veloceliņš vēl nav nodots ekspluatācijā. Tiek plānots objektu nodot ekspluatācijā tuvākajās nedēļās, kad arī tiks atjaunota satiksme pilnā apmērā. Ar cieņu, www.sigulda.lv administrācija
Ieva
 - 2012-01-17 20:12
Paldies, par informāciju, bet kur es varu apgriezties, jo braucu no Betas puses un man jādodas atpakaļ Betas virzienā! Paldies.
Ieva
 - 2012-01-17 20:21
Un tomēr, man gribētos zināt, kādi ir šie satiksme tiek uzlabojumi? Un vai tiešām ir drošāk, ja mašīnas tiek grieztas turpat pie skolas atpakaļ virzienā?
Administrācija
 - 2012-01-19 10:01
Pie Siguldas Valsts ģimnāzijas ir intensīva skolēnu kustība, tāpēc Siguldas novada pašvaldība, pirmkārt, rūpējas par gājēju drošību. Lai apgrieztos braukšanai pretējā virzienā, Jūs varat izmantot šādus apbraucamos ceļus: 1. Braucot pa Kr.Barona ielu var iegriezties Atbrīvotāju ielā un tad apgriezties SVĢ stāvlaukumā. 2. Braucot pa Kr. Barona ielu, iegriežoties Skolas ielā, tad Parka ielā un tad pa Dārza ielu atpakaļ uz Kr.Barona ielu. Ar cieņu, www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi

       Jūlijs 2020