×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 30. septembris
Šodien sveicam: Elma, Menarda, Elna
Laika ziņas: Sigulda +9.1℃, D vējš 2.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

sludinajumi
Inese
2012-01-23
Gribetu pavaicat majas lapas veidotajiem,vai kaut nedaudz tiek parbaudita informacija ko ievieto sludinajumos? Kad atsaucos uz nesen ievietotiem darba piedavajumiem,ir vai nu slegta e-pasta adrese,vai atbild ka tads sludinajums ir bijis ievietots pirms gada!!!!!!!!!!

Administrācija
 - 2012-01-23 16:00
Labdien, Inese. Paldies par nozīmīgo jautājumu! Siguldas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas pienākums ir uzturēt pašvaldības informatīvās interneta vietnes www.sigulda.lv nepārtrauktu darbību un satura atbilstību likumā noteiktām normām. Par sludinājuma saturu atbild tā ievietotājs, pat tad, ja šis sludinājums ir anonīms, jo administrācija ir tiesīga piekļūt lietotāja IP adresei, ko var izdot, ja to pieprasa attiecīgās iestādes. Savukārt www.sigulda.lv administrācijai ir tiesības dzēst vai bloķēt sludinājumus (ievietotāja IP adreses), kas neatbilst ievietošanas noteikumiem. Jāpiebilst, ka sludinājuma teksts vispārīgajā sludinājumu sadaļā tiek attēlots vienu nedēļu un pēc tam automātiski tiek dzēst. Ja sludinājums tiek ievietots nesankcionēti vai, pārkāpjot personu datus, cietušai personai ir jāvēršas ar iesniegumu policijā, kā arī jāziņo www.sigulda.lv administrācijai uz e-pastu prese@sigulda.lv, lai tiktu dzēsts šāda tipa sludinājums. Ikdienā vispārējā sludinājumu sadaļā tiek publicēti vairāk nekā 10 sludinājumi, kurus pārskata mājas lapas administrators un pēc Vispārīgās lietošanas noteikumiem izvērtē sludinājuma saturu, ne tā patiesumu. Atsaucoties uz jautājumu par darba piedāvājumu sludinājumiem, tos iesūta katrs darba devējs ar lūgumu publicēt pašvaldības interneta vietnē. Sabiedrisko attiecību nodaļa nepārbauda sludinājuma patiesumu, bet tikai izvieto, atsaucoties uz iestādi, kas vēlas publicēt sludinājumu - tā ir atbildīga par sludinājuma saturu. Darba piedāvājumi tiek publicēti uz mēnesi vai arī līdz sludinājuma iesūtītāja norādītā termiņa beigām. Aicinām Jūs, Inese, ziņot par konkrēto sludinājumu. Ar cieņu, www.sigulda.lv administrācija
Inese
 - 2012-01-23 17:16
Paldies par atbildi. Konkreta sludinajuma autore bij tomer sapratusi, ka ievietojusi neprecizas savas koordinates un kludu labojusi!

Pasākumi