Svētdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +14.9℃, DR vējš 5.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Atkal satiksme pie bd Ābelīte
Linda99
2012-02-20
Ne čiku, ne grabu, visas zīmes noņemtas, atkal var braukt abos virzienos. Tikai kā?? Vai bd vecāku savāktie paraksti neko nedeva? Publiskais FUI domei.

Administrācija
 - 2012-02-20 12:31
Paldies par jautājumu! Siguldas novada pašvaldības Attīstības pārvaldes Īpašumu nodaļas vadītājs Didzis Skrodelis informē, ka Vecāku padomei tika sniegta rakstiska atbilde ar skaidrojumiem par satiksmi Lakstīgalas ielā. Lūdzam ar to iepazīties, kā arī informējam, ka netika saņemti papildu jautājumi attiecībā uz sniegto atbildi. Ar cieņu, www.sigulda.lv administrācija
Linda99
 - 2012-02-20 15:04
Vai tur var izlasīt kādu instrukciju vai shēmu kā praktiski tur ir iespējams samainīties mašīnām?
Inta
 - 2012-02-20 22:08
Jā, šis puteņa laiks bija ļoti piemērots, lai atceltu vienvirziena ielu. Vai, Skrodeļa kungs, jāgaida nākamais līķis kā uz gājēja pārejas pie Raiņa parka, lai domātu par drošību. Manuprāt, šīs vienvirziena ielas laiks mūs vecākus ir disciplinējis, radot cieņas pilnu attieksmi, bērniem bija relatīvi droša iekāpšana un izkāpsana. Nezinu, kam par to bija jāatbild, bet komunikācija ar vecākiem pēc parakstu vākšanas nav notikusi, neviens nav izskaidrojis, ka rīkoties sastrēgumu stundās. Brauktuves daļa ir sašaurināta . Vai tiešām tas ir valsts noslēpums, ka izmaiņu pamatojumu nevar publicēt . Vai arī par šim izmaiņām nevarēja informēt savlaicīgi gan internetā, gan citos masu mēdijos?
Administrācija
 - 2012-02-22 10:30
Labdien! Īpašumu nodaļas vadītājs informē, ka Raiņa parka gājēju pārejai uz kultūras namu pirms nedēļas ir uzlikts jauns pastiprināts speciālais apgaismojums. Savukārt bērnudārzā "Ābelīte" rīt, 23.februārī, plkst.17.30 ir paredzēta vecāku sapulce, kurā piedalīsies arī Īpašumu nodaļas speciālisti. Tikšanās laikā būs iespēja izrunāt satiksmes un citus interesējošos jautājumus. Ar cieņu, www.sigulda.lv administrācija
Linda99
 - 2012-02-22 13:18
Un vai drīkst zināt kad vecāki uzzināja par to,ka būs sapulce? Man pirmā dzirdēšana. Un piedodiet, ka tā saku, bet ja uz šo sapulci būs Skrodeļa kungs, tad tas ir bezcerīgi. Viņš parasti neklausās, ko saka citi, ja ir pārliecināts par savu taisnību. Ieliks ķeksīti, ka ir bijis.
Administrācija
 - 2012-02-22 16:18
Siguldas novada pašvaldība 2012.gada 17.janvārī ir nosūtījusi vēstuli Siguldas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes „Ābelīte” Vecāku padomes priekšsēdētājam M.Zīvertam, kurā informē par satiksmes organizācijas speciālistu un Siguldas novada Pašvaldības policijas viedokli par turpmāko satiksmes organizāciju Lakstīgalas ielā. Vēstulē tiek minēti arī vairāki objektīvi iemesli, kādēļ vienvirziena satiksmes izveidošana Lakstīgalas ielas posmā no Pils ielas līdz Ziedu ielai nav iespējama, kā arī tiek norādīts, ka 2012.gada janvāra beigās satiksme tiks organizēta divos virzienos. Pirmsskolas izglītības iestādes Vecāku padomes pienākums ir iepazīstināt vecākus ar vēstules saturu un informēt par izmaiņām satiksmes organizācijā. Pirmsskolas izglītības iestādes „Ābelīte” vadītāja K.Medne informē, ka 23.februārī notiks Vecāku padomes sapulce, kurā padome tiksies ar pašvaldības speciālistiem un pirmsskolas izglītības iestādes vadītāju. Tikšanos organizē izglītības iestādes Vecāku padome, kurā no katras bērnudārza grupas ir iekļauts viens pārstāvis - vecāks. Sapulcē padomes priekšsēdētājs informēs vecākus par aktualitātēm, kā arī iepazīstinās vecākus ar pašvaldības atbildi. K.Medne atgādina, ka uz šo sapulci nav jānāk visiem vecākiem - tā ir Vecāku padomes sapulce un padomes locekļi nodos visu informāciju savas grupas vecākiem. Jautājumos par sapulces norisi lūdzam sazināties ar Vecāku padomes priekšsēdētāju M.Zīvertu un pirmsskolas izglītības iestādes „Ābelīte” vadītāju K.Medni. Ar cieņu, www.sigulda.lv administrācija
Kristīne Medne
 - 2012-02-22 18:05
Iestādes padomes vārdā atvainojos par informācijas savlaicīgu nenodošanu grupu vecākiem par Lakstīgalas ielas organizāciju. Ar Siguldas novada domes atbildes vēstuli Iestādes padomes priekšsēdētājs M. Zīvetrs 23. februārī iepazīstinās Iestādes padomes pārstāvjus, kā arī izsniegs atbildes vēstules kopijas.Vēstuļu kopijas būs pieliktas pie vecāku stendiem katrā grupā. Lūdzu vecākus ar jautājumiem par Iestādes darbību un ierosinājumiem griezties pie Iestādes vadītājas. Ar cieņu vadītāja K. Medne
Valdis
 - 2012-02-22 19:16
Hmz... manuprāt, Lakstīgalas ielai ir jābūt divvirziena ielai, jo tur taču atrodas slimnīca, tur brauc ātrā palīdzība. Ar zīmēm jāsakārto apstāšanās/stāvēšanas jautājums un viss būs kārtībā. Iespējams, ka tas rada zināmas neērtības bērnu vecākiem, bet tajā pašā laikā pie visiem bērnudārziem taču tamdēļ netiek ierīkotas vienvirziena ielas... Tas nešķiet loģiski. Izskatās, ka komunikācijas barjera starp vecākiem un bērnudārzu... Nesarežģīsim dzīvi viens otram ;)
Miervaldis
 - 2012-02-22 21:17
Tā jau ir, Valdi! Ko tie vecāki te iedomājas, vai ne? Par bērniem satraukušies!!! Mašīna lai liek pils laukumā vai vēl labāk, pie stacijas un lai tik soļo. Tas būtu pietiekami tālu. Smieklīgi gan. Cepās bez jēgas. Un tiešām, nesarežģīsim viens otram dzīvi- neradīsim bērnus, lai tie lieki netraucē. Es ceru, ka saprati ironiju.
Dzintars
 - 2012-02-23 08:27
Nesaprotu satraukumu. Divi vecaki kas nemak parkoties, pret cetru maju iedzivotajiem un potencialajiem slimnicas klientiem. Un ko lai dara tie 200 cilveki, kas tur dzivo.? Un tie nelaimigie, kas gaida atro palidzibu? Lai visi paciesas, jo 2 mammas nevar noiet 100m ar kajam? Ari no viesnicas laukuma nav nemaz tik talu ko vest savu atvasi. Domaju, ka ta ir vienkarsa izlaidiba un slinkums, del ka jacies visiem. Ierosinu maju iedzivotajiem un parejiem savakt parakstus un atbalstit lemumu par divvirzienielu.
Tenerife
 - 2012-02-23 12:48
Izskatās, ka problēma ir vienkārša- ne jau tiesību iegūšana nozīmē mācēšanu vadīt transportlīdzekli un ar to pārvietoties tā, lai netraucētu citiem. Katru dienu braucot gar „Ābelīti” arvien vairāk pārliecinos, ka lielākā daļa vecāku savas tiesības ir atraduši brokastu pārslu pakā vai vinnējuši loterijā.
Sandijs Aizupietis
 - 2012-03-02 19:41
Sveicināti! Kāda ir iespēja saspringtajā laika posmā noteikt pie bērnudārziem pašvaldības policijas izbraukumus? Gan jau ka šī problēma nav tikai pie "Ābelītes". Rīgā pie skolām un bērnudārziem un skolām lielāko dienas daļu dežūrē policists. Varbūt iespējams to darīt, piemēram, laikā no 7:45 - 8:30? Varbūt noteikt "obligāto" apsekojumu 2-3 reizes nedēļā pēc nenoteikta grafika? Gan gājēju pārejas atbrīvotos, automašīnas nenovietotu slīpi pret ietvi. Ja vēl beidzot sāktu sodus uzlikt, arī pilsētas budžets papildinātos... ;o)
Jānis_
 - 2012-03-04 13:31
Cienijamais Sandij, vai neesat pamanījis, ka RPP, dienā, strādā vismaz 300 darbinieku (patruļnieki), bet SNPP, vienā maiņā, tikai 2! Varbūt jā Jūs esat tik kompetents un organizējat SNPP darbu, saorganizējat neapmierināto vecāku patruļu un veiciet "obligāto" apsekojumu, jo ticu, ka SNPP darbiniekiem ir daudz nopietnākas lietas ko darīt, nekā kontrolēt pāris slinkas māmiņas kuras vnk nav iemācijušās CSN un ceļa ētiku.
Jana
 - 2012-03-08 13:55
Jāni, kādēļ Jūs rakstat par māmiņām? Un vispār, šajā diskusijā tiek runāts par to, ka māmiņas ir tās drausmīgās braucējas! Mans novērojums ir pilnīgi pretējs! Katru rītu pretīm vārtiem mašīnā, pie stūres, atvedis savu atvasi un sievu, sēž vīrietis (kaut gan 7:20 vēl nekādi sastrēgumi un mašīnu rindas nav) un tas ir tikai viens piemērs! Nemaz nerunājot par mašīnu novietošanu vakarā, kur izceļas gan vīrieši, gan sievietes! Bet galvenais, ka Jūs, Jāni, esat pareizs braucējs, tādu nav daudz. Un runājot par pašvaldības policiju - varētu jau nu gan aizsūtīt uz to vakara pusi, labāk lai viņi ir tur tās 30min, nekā sēž kāda stāvlaukumā vai vienkārši vizinās apkārt, vai sēž stacijas laukumā, mašīnā. Atliks braucējiem pāris reizes viņus tur redzēt, ka braukšanas kultūra arī atgriezīsies. Šis jautājums ir ļoti skaļš, izmaiņas un taisnības tāpat nebūs.
Jana
 - 2012-03-08 14:02
Citēju pirmo komentāru: Siguldas novada pašvaldības Attīstības pārvaldes Īpašumu nodaļas vadītājs Didzis Skrodelis informē, ka Vecāku padomei tika sniegta rakstiska atbilde ar skaidrojumiem par satiksmi Lakstīgalas ielā. Lūdzam ar to iepazīties, kā arī informējam, ka netika saņemti papildu jautājumi attiecībā uz sniegto atbildi. Ar cieņu, www.sigulda.lv administrācija Tātad būtībā, publiskais fui ir jāizsaka K.Mednei, ka viņa nereaģēja uzreiz uz saņemto vēstuli, kā b/d vadītāja, kura pati bija par šo parakstu vākšanu, lai iela paliktu vienvirziena. Bet vecākus visā ir vieglāk vainot.

Pasākumi

       Jūlijs 2020       
1 2 3 4 5
678910 11 12
13 141516 17 18 19
20212223 24 25 26
2728293031