Trešdiena, 8. jūlijs
Šodien sveicam: Antra, Adele, Ada
Laika ziņas: Sigulda +15.9℃, DR vējš 4.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Mūsu ceļi.
Jūlija
2012-04-18
Dzīvoju Lauktehnikas rajonā pie veikala ”Bullītis”. Ceļa, lai nokļūtu līdz mājām, vienkārši nav. Kad līst lietus tur ir plūdi, kad sauss – kara laukums ar dziļam bedrēm. Lūgums administrācijai izskaidrot pie kā ir jāgriežas, lai meklētu problēmas risinājumu.

Intars
 - 2012-04-18 14:02
17.04.2012 plkst 17.00 braucu pa Lakstīgalas ielu un novēroju interesantu ceļu labošanas procesu. Laikam tam tā jābūt, ka bedrēs ar ūdeni liek asfaltbetonu. Inetersanti cik mums tas izmaksāja, un cik ilgi tagad tie ielāpi turēsies?
Administrācija
 - 2012-04-19 10:29
Labdien, Intar! Siguldas novada Attīstības pārvaldes Īpašumu nodaļas pārstāvji informē, ka asfaltbetona ceļa seguma bedres tiek izfrēzētas un izslaucītas. Pēc tam tiek iesmidzināta bituma emulsija B-50 (bitums ar ūdeni), tad tiek iestrādāts asfaltbetons 120 grādu karsts pēc celsija. Šobrīd jaunākā tehnoloģija atļauj strādāt arī mitrā laikā, agrākos pavasaros vai rudeņos un nav nepieciešams gaidīt 14 saulainas dienas pēc kārtas, kā tas notika agrāk. Par asfalta remontēšanas tehnoloģijas ievērošanu atbild firma, kas remontē ceļus. Par Lauktehnikas rajonu pie veikala „Bullītis” lūdzam zvanīt uz Īpašumu nodaļu vai ceļu speciālistam Jānim Palkavniekam (mob.tālr.26137454) un precizēt minēto informāciju, jo nav saprotams, par kuru vietu tiek ziņots. Ar cieņu, www.sigulda.lv administrācija
Jūlija
 - 2012-08-30 09:31
Sveicināti. Paldies, sagaidījām, ceļš ir labot. Pagāja divi mēneši un varat atbraukt un paskatīties, ka izskatās labots ceļš tagad. Kauns.
Administrācija
 - 2012-08-30 15:34
Labdien, Jūlija! Jūsu minētais ceļa posms nav pašvaldības īpašumā esoša iela, bet gan uz privātas zemes esošs māju piebraucamais ceļš, par ko Siguldas novada pašvaldība jau vairākkārtīgi informējusi apkārtējo daudzdzīvokļu māju iedzīvotājus. Pašvaldība iespēju robežās ir nākusi pretī un nedaudz pieremontējusi šo posmu, bet daudzdzīvokļu mājas piebraucamā ceļa sakārtošanā apkārtējo māju īpašniekiem, kas izmanto šo ceļu, ir jāvēršas pie saviem mājas apsaimniekotājiem, lai atrisinātu šo jautājumu ar zemes, uz kuras atrodas šis ceļš, īpašnieku. Ar cieņu, www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi

       Jūlijs 2020