Ceturtdiena, 9. jūlijs
Šodien sveicam: Zaiga, Asne, Asna
Laika ziņas: Sigulda +7.9℃, D vējš 2.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

SVĢ
Acīgā
2012-05-08
Gribēju pajautāt citiem vecākiem- vai patiešām tā notiek šajā skolā, ka 8-o klašu skolniekiem jāsveic 9-ie (esot jāpērk kliņģeri un puķes)? Un kā ir ar skolas "balstīšanu", ja par personīgiem līdzekļiem iegādāti materiāli (šoreiz bija rekords vienam darbam ~15.00), bet skolotāja atsakās atdot darbu atpakaļ, jo vēlas labiekārtot klasi. Bet varbūt šī skola ir tikai turīgākajai sabiedrības daļai? Ceru, ka radīšu saviem jautājumiem kādu skaidrojumu.

Administrācija
 - 2012-05-09 11:41
Labdien! Siguldas Valsts ģimnāzijas pārstāvji informē, šogad, kā katru gadu, 8. klašu skolēni, gatavojoties skolas Pēdējam zvanam, tiek aicināti ziedot 15 santīmus kliņģerim – dāvanai 9.klases skolēniem. Skolas pārstāvjiem nav pieejama informācija par to, ka būtu iegādāti materiāli no skolēnu finanšu līdzekļiem 15 latu apmērā. Skolas pārstāvji apstiprina, ka nevar būt situācija, kad skolēns par saviem līdzekļiem ir iegādājies materiālus un tie viņam netiek atdoti. Lai precizētu situāciju, lūdzam sniegt precizētu informāciju un sazināties ar klases audzinātāju vai Siguldas Valsts ģimnāzijas vadību.
Acīgā
 - 2012-05-09 13:02
Liels paldies par izsmeļošo atbildi!Beidzot par to ziedojumu ir skaidra atbilde, skolnieks vienkārši bija pārpratis. Jo summa patiešām ir simboliska, nekā tika atstāstīts! Bet par tiem iegādātajiem materiāliem mājturībai kopējā summa patiešām tāda bija (čekus diemžēl neglabāju), lūgums būtu, lai ļauj censonēm šos darbus- krēslu sēžamspilveni (kas vēlas) saņemt atpakaļ, jo gribam paši izmantot.Diemžēl skolotājas vārdu nezinu, bet pasniedz 8-ajām klasēm.
Administrācija
 - 2012-05-10 11:32
Protams, skolēni savus mājturības darbiņus varēs saņemt atpakaļ. Veiksmīgu dienu! www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi

       Jūlijs 2020