Pirmdiena, 16. septembris
Šodien sveicam: Asja, Asnate, Dāgs
Laika ziņas: Sigulda +10.5℃, R vējš 7.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Karstā ūdens cirkulācija
Kurbis
2012-07-06
LAbdien. Nesen iegādājāmies dzīvokli Siguldas pusē. Saņēmām rēķinu no Wesemann par karstā ūdens cirkulāciju jūnijā par 26 latiem. Vai tas ir normāli? Cik maksājat Jūs?

Jūlija
 - 2012-07-18 09:32
Labdien. Tiešam ļoti gribētos, lai kāds izskaidro, kā aprēķina šo summu. Mana gadījuma ( 2 istabu dzīvokli apm. 44m2 un vannas istaba apm. 4m2 ) karsta ūdens cirkulācija jūnija mēnesi maksa 15.10Ls + PVN. Protams, uzskatu, ka tas nav lēti. Paldies.
Minks
 - 2012-07-18 10:27
Nu bet tad tecini mazak udeni - man liekas ka tas ir tas siltais udens, ko katrs pats notecina. Un kapec nevar pazvanit weseman un pajautat?
Jūlija
 - 2012-07-19 09:40
Minks. Par ūdeni, ko es tecinu, es ari maksāju pēc skaitītāja, bet cena par ūdens cirkulāciju tas ir cits. Domāju, ka tas ļoti interese vairākus Siguldas iedzīvotājus.
Administrācija
 - 2012-07-27 13:31
Labdien. Siguldas novada pašvaldība lūdz Jūs sazināties ar dzīvojamās mājas apsaimniekotāju vai SIA „Wesseman - Sigulda”. Katrā dzīvojamajā mājā ūdens patēriņš ir atšķirīgs, un šīs iestādes Jums sniegs visprecīzāko konkrētās situācijas skaidrojumu. Ar cieņu, www.sigulda.lv administrācija
Laurinjsh
 - 2012-08-27 16:27
tas saucas- welcome to Sigulda! tikai dēļ nesamērīgiem rēķiniem un negodprātīgas apsaimniekotāju/siltumapgādes piegādātāju attieksmes, domāju par īpašumu ārpus Siguldas
Maris
 - 2012-09-10 14:12
Ja nepatīk rēķini par cirkulāciju,apkuri Siguldā tad kravā čemodānus un laidies uz Kubu vai Venecuēlu.

Pasākumi