×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 19. aprīlis
Šodien sveicam: Vēsma, Fanija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Karstā ūdens cirkulācija
Kurbis
2012-07-06
LAbdien. Nesen iegādājāmies dzīvokli Siguldas pusē. Saņēmām rēķinu no Wesemann par karstā ūdens cirkulāciju jūnijā par 26 latiem. Vai tas ir normāli? Cik maksājat Jūs?

Jūlija
 - 2012-07-18 09:32
Labdien. Tiešam ļoti gribētos, lai kāds izskaidro, kā aprēķina šo summu. Mana gadījuma ( 2 istabu dzīvokli apm. 44m2 un vannas istaba apm. 4m2 ) karsta ūdens cirkulācija jūnija mēnesi maksa 15.10Ls + PVN. Protams, uzskatu, ka tas nav lēti. Paldies.
Minks
 - 2012-07-18 10:27
Nu bet tad tecini mazak udeni - man liekas ka tas ir tas siltais udens, ko katrs pats notecina. Un kapec nevar pazvanit weseman un pajautat?
Jūlija
 - 2012-07-19 09:40
Minks. Par ūdeni, ko es tecinu, es ari maksāju pēc skaitītāja, bet cena par ūdens cirkulāciju tas ir cits. Domāju, ka tas ļoti interese vairākus Siguldas iedzīvotājus.
Administrācija
 - 2012-07-27 13:31
Labdien. Siguldas novada pašvaldība lūdz Jūs sazināties ar dzīvojamās mājas apsaimniekotāju vai SIA „Wesseman - Sigulda”. Katrā dzīvojamajā mājā ūdens patēriņš ir atšķirīgs, un šīs iestādes Jums sniegs visprecīzāko konkrētās situācijas skaidrojumu. Ar cieņu, www.sigulda.lv administrācija
Laurinjsh
 - 2012-08-27 16:27
tas saucas- welcome to Sigulda! tikai dēļ nesamērīgiem rēķiniem un negodprātīgas apsaimniekotāju/siltumapgādes piegādātāju attieksmes, domāju par īpašumu ārpus Siguldas
Maris
 - 2012-09-10 14:12
Ja nepatīk rēķini par cirkulāciju,apkuri Siguldā tad kravā čemodānus un laidies uz Kubu vai Venecuēlu.

Pasākumi