×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 20. aprīlis
Šodien sveicam: Mirta, Ziedīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

bērnības svētki...
KristīneA
2012-07-31
Emu vilusies sī pasakuma butiba, jo mans berns ir dzimis 29.12 tas ir tikai trīs dienas pirms jauna gada. Un esam dzimusi Sigulda. Kur tad ir taisnība?

leonora
 - 2012-07-31 11:08
Es ar piekritu Kristinei,nav godidi ka mans berns ari dzimis Sigulda 22,decembri sanak ka vins pavecu un neietilps taja kategorija?mes ar Siguldiesi un pelnijusi tadu pasu cienju!
Gaida
 - 2012-07-31 15:43
Mīļās dāmas, arī mūsu mazbērniņš ir dzimis iepriekšējā gadā, bet mēs esam saprotoši, ka jebkurš pasākums notiek pirmo reizi un ir jābūt kādai robežai. Un jaunais gads taču ir šī robežšķirtne? Es uz šo pasākumu skatos ļoti pozitīvi, jo mana meita teica, ka otrais bērniņš, kuru viņi plānos nākamgad, saņems šādu monētu. Domāsim pozitīvi un patiešām - novēlu Jums, dāmas, domāt par nākamajiem bērniem, kuriem būs monētiņas-piemiņas zīmes. Vienīgi, es labprāt aplūkotu galerijā, kādas šīs monētas izskatās. Lai pamielotu aci :)
Laurinjsh
 - 2012-08-27 16:25
es piedzimu 81. gadā, dēls - 07. nu mums arī nav svētku. Nu jocīga tēma.... šis ir jauns pasākums, nevarēja tak ietvert visus dzimušos :D jo ja varēja, es arī gribētu sev

Pasākumi