Svētdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +18.6℃, DR vējš 5.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

jaunais bērnu laukumiņš
alda
2012-09-18
Labdien!Vēlos izteikt savas domas par jauno bērnu rotaļu laukumiņu iekšpagalmā ,starp Jaunatnes un Pulkv.Brieža ielām .Laukumiņu veidoja visu vasaru, beidzot septembrī laikam ir pabeigts, lai gan īsti vēl nevar saprast, jo šūpoles katru dienu tiek stiprinātas no jauna (nez vai ķēdes atbilst kādiem standrtiem), bērnu smilšu kastē smiltis tās pašas vecās (ļoti, ļoti smakojošas) no iepriekšējā gadsimta 80-90 gadiem, arī soliņi veco pussabrukušo vietā nav parādījušies.Mazajiem ir ļoti grūti tikt pa kāpnītēm uz slidkalniņu,jo nav jau margas pie kā pieturēties(liekas, ka laukumiņš ir domāts no četru gadu vecuma).Diemžēl arī bruģētais celiņš ir novirzījies par metru uz vienu pusi, tagad var iet zigzagiem,vai taisnāk protams pa zālāju . Jācer, ka darbs vēl nav pabeigts, jo tik sliktas kvalitātes bērnu laukumiņš laikam ir vienīgais Siguldā.Var jau būt, ka man ir ļoti nepareizs priekšstats par kvalitāti, bet tomēr gribētos, lai kāds arī atbildētu par kvalitāti, nevis tikai ieliek ķeksīti,ka darbs pabeigts. Daudzmazbērnu vecmāmiņa, kura ir nelielā šokā par tādu bezsaimnieciskumu.Diemžēl ilgi gaidītais prieks izpalika.

Administrācija
 - 2012-09-19 11:31
Siguldas novada pašvaldības Attīstības pārvaldes Īpašumu nodaļas speciālisti informē, ka bērnu laukuma izbūve vēl nav pabeigta un šobrīd tiek labiekārtota teritorija un pabeigti montēšanas darbi. Saskaņā ar projektu bērnu rotaļu laukumā vēl tiks novietoti trīs atpūtas soliņi un atkritumu urnas, kā arī informācijas plāksnes, kādām vecuma grupām ir paredzēti uzstādītie rotaļu elementi. Daļa laukumā esošo elementu tika renovēti (salaboti un pārkrāsoti), bet daļa – jauni. Diagonālā gājēju ietve ir novirzīta apzināti, lai perspektīvā, turpinot iekšpagalma sakārtošanu un gājēju ietvju atjaunošanu, varētu izlabot iepriekš izveidoto līkumu jau flīzētajā ietvē, kā arī novirzīt ietvi prom no bērza saknēm. Gājēju ietves netiek atjaunotas katru dienu, tādēļ to atjaunošana tiek plānota, izvērtējot nākotnes attīstību. Rotaļu komplekss paredzēts bērniem no četru gadu vecuma un margas tam netiek montētas, lai mazāka vecuma bērniem būtu apgrūtināta uzkāpšana tajā. Bērnu augums un attīstība no četru gadu vecuma ir piemērota, lai bērni varētu droši izmantot uzstādīto rotaļu elementu. Visi rotaļu elementi atbilst standartiem EN 1176, kas nosaka spēļu laukumu iekārtu projektēšanas, ražošanas un uzstādīšanas prasības. Aicinām iedzīvotājus sekot līdzi kārtībai bērnu laukumos un elementu nepareizas izmantošanas vai bojāšanas gadījumā ziņot Pašvaldības policijai pa tālruni 26160288. Aicinām iedzīvotājus līdzdarboties iekšpagalmu sakārtošanā un turpināt iesāktos darbus, lai pēc iespējas ātrāk tiktu atjaunotas visas iekšpagalmu gājēju ietves, izvietoti atpūtas soliņi, izveidotas jaunas autostāvvietas, atjaunoti iebraucamie ceļi un citi labiekārtošanas darbi. Informējam, ka līdz 2012.gada 1.oktobrim Siguldas novada pašvaldībā var iesniegt infrastruktūras sakārtošanas projektus un pieteikties pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai. Ar cieņu, www.sigulda.lv administrācija
Agija
 - 2012-10-08 09:53
Piekrītu Aldai,man piemēram divgadniece un arī pat 4 gadnieks uz tā augstā pakāpiena nevar uzkāpt,lai tiktu pie slidkalnina.Liekas ka nu jaunākiem bērniem par 4 gadi tur pat nav ko darīt! Smiltis tās pašas,tik smilšu kaste nokrāsota! Soliņi nav,mammas var sēdēt uz smilšu kastes malām + smilšu kastē tās smiltis nav līmenī,jo vienā pusē sanāk kā caurums,kur mazākam bērnam sanāktu normāls kritiens! Par miskastēm galīgi nav piedomats,laukumiņš Jau ir piemētats ar saldumu papīriem,un lielāki bērni pat nekaunās viņus rakt zem smiltīm,tikai pēc aizrādījumiem savāca un aiznesa kautkur citur nomest!

Pasākumi

       Jūlijs 2020       
1 2 3 4 5
678910 11 12
13 141516 17 18 19
20212223 24 25 26
2728293031