Trešdiena, 8. jūlijs
Šodien sveicam: Antra, Adele, Ada
Laika ziņas: Sigulda +15℃, DR vējš 4.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

ekoloģiskie atkritumi
Foksis
2013-03-04
-Nav vairs kur likt atkritumus no dzeltenajām miskastēm. Augļu ielas darbinieki man lika visu plastmasu vest uz Siguldas domi. Konteineri ir tik maziņi, ka tur tūristi var iebāzt pa kādai pudelei, bet ne platmasu maisu čupu.Mums lika nopirkt dzeltenās miskastes, bet nu vēl liek maksāt naudu, par izvešanu. Tā sakot "uzmeta " un apkrāpa iedzīvotājus. Varu aivest pats, bet nav jau kur likt. Vai tiešām visa plastmasa būs aprīlī jādedzina sētsvidū? Jāsaka, lai kaimiņi jau laicīgi iegādājas gāzmaskas.

Administrācija
 - 2013-03-04 09:33
Labdien! Pašvaldības Īpašumu nodaļas speciālisti aicina Jūs precizēt īpašuma adresi (privātmāja vai daudzdzīvokļu ēka) un situāciju – konteineri ir pārpildīti vai to nav. Lūdzam informāciju nosūtīt uz e-pastu dita.laure@sigulda.lv
Administrācija
 - 2013-03-06 14:07
Pašvaldības SIA (PSIA) „Jumis” atvainojas par radušos situāciju. Ņemot vērā, ka šobrīd šķirošanas laukums Siguldā, Augļu ielā 8, ir slēgts, darbinieks informēja apmeklētāju par publiski pieejamajām šķiroto atkritumu novietnēm pilsētā. Kopumā šādas ir deviņas vietas un viena no šīm novietnēm atrodas novada pašvaldības tuvumā. „Jumis” atzīst, ka šķirošanas laukuma darbiniekam vajadzēja pārliecināties un vēl precīzāk izskaidrot, kādas šķirošanas iespējas šobrīd pieejams iedzīvotājiem. Šķirošanas laukums Siguldā, Augļu ielā 8, šobrīd tehnisku iemeslu dēļ ir slēgts un līdz ar to tajā netiek pieņemti iedzīvotāju sašķirotie atkritumi. Iedzīvotājiem ir iespēja bez maksas šķirot atkritumus, izmantojot Siguldas pilsētas publiski pieejamos šķirošanas konteineru laukumus. Ja privātmāju iedzīvotājiem ir vēlēšanās šķirot atkritumus pie savas mājas, tad piedāvājam iespēju pie mājas izvietot 0,24m3 konteineri. Šis ir maksas pakalpojumus – Ls 0,70 (tajā skaitā PVN) par vienu tukšošanas reizi. Lai saņemtu šādu pakalpojumu, nepieciešams noslēgt līgumu par šķiroto atkritumu izvešanu ar PSIA JUMIS. Siguldiešiem ir pieejami publiskie konteineri stikla, kā arī plastmasas iepakojuma šķirošanai: Kaķīškalnā pie pieturas (Kalna iela), pie „Jumja” biroja (Blaumaņa ielā 10), laukumā pretī Pakalpojumu centram (Raiņa ielā), pie viesnīcas „Sigulda” (Pils ielā 4b), stāvlaukumā Pils ielā, Svētku laukumā, Turaidas stāvlaukumā, pie veikala „Elvis” (Vidus iela 1), kā arī Jūdažos pie veikala. Ja jūsu dzīvesvietas tuvumā nav šķirošanas konteineru, bet ziniet vietu, kur tie būtu noderīgi atrasties, izrādiet iniciatīvu, sazinieties ar PSIA „Jumis” (tālr.67972286, info@jumis.lv). Zvanveida šķirošanas konteinerus iespējams uzstādīt daudzdzīvokļu māju pagalmos, kā arī publiskās vietās Siguldā. Detalizētāku informāciju par šķirošanas iespējām Siguldas novadā Jums sniegs PSIA „Jumis” klientu apkalpošanas speciālisti tālr.26112288, 67972286.
Foksis
 - 2013-03-11 20:38
Tā arī paliek neatbildēts jautājums, kāpēc mums lika nopirk dzeltenos konteinerus un solīja visu plastmasu savākt bez maksas, bet tad pēkšņi sāka likt maksāt. Tagad iznāk, ka mums par šķirošanu vēl jāpiemaksā. Uzstādītajos konteineros NEVAR NEKO IELIKT! Tur var iebāzt vienu pudeli, bet ne jau sainiecībā savāktos plastmasas izstrādājumus un metālu. Izskatās, ka kāds gribēja ātri "uzvārīties" uz atkritumu biznesu, bet nesanāca, un nu mēs varam savus ekoloģiskos atkritumus likt, kur gribam.
Laurinjsh
 - 2013-03-20 16:32
tipiski

Pasākumi

       Jūlijs 2020