Pirmdiena, 27. janvāris
Šodien sveicam: Ilze, Ildze, Izolde
Laika ziņas: Sigulda +2.8℃, DR vējš 3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Pilsdrupas
Laurinjsh
2013-03-20
Brīvdienās kā mēs, tā tūristi - devāmies pastaigā. Arī uz pilsdrupām. Negribu ne aizrādīt, ne nosodīt. Taču trepes jau nu varēja atbrīvot no ledus pilnībā, nevis daļēji. Pakāpieni ir mazi. Un ir ļoti grūti pa tiem kāpt, ja vēl puse ir noledojusi. Un nepalīdz smiltis, jo nav pēdu,kur likt. Iesaku sētniekam pastrādāt! Jo tūristi tomēr maksā naudiņu,lai turp ietu.

Administrācija
 - 2013-03-25 14:39
Labdien! Siguldas novada pašvaldības aģentūras „Siguldas tūrisma attīstības aģentūra” direktore informē, ka Livonijas ordeņa Siguldas pils teritoriju (kas ir pašvaldības pārziņā) apkalpo SIA „Gartens”, ar kuru noslēgts līgums un līdz šim nav bijušas pretenzijas pret minētā uzņēmuma padarīto darbu. Direktore uzsver, ka pašvaldības apsaimniekotajā teritorijā iespēju robežās visi pakāpieni no ledus ir attīrīti, tāpēc lūdzam Jūs precizēt, kurā vietā pakāpieni bija apledojuši. Papildu informējam, ka pilsdrupu teritorijā ir arī Gaujas nacionālā parka apsaimniekotā teritorija, kurā pakāpieni varētu arī nebūt pilnībā attīrīti no sniega un ledus, bet par šīs teritorijas apsaimniekošanu atbildība jāuzņemas Gaujas nacionālajam parkam. Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Laurinjsh
 - 2013-03-26 14:18
Es nemaz neapgalvoju, ka slikti strādāts :) Negribēju likt tā domāt. Cilvēks tiešām ir centies pakāpienus tīrīt, bet ir sanācis tikai puspakāpiens, jo ledus tiešām biezs, plus pa virsu smilšu putra. un tā es savu lielo pēdu nevaru stabili nolikt, plusā vēl pie rokas cenšoties izmenedžēt,lai bērns nenokrīt. Tās ir tās trepes,kas ir tieši blakus terasei. Nezinu vai tagad tā ir, bet iepriešējo nedēļu bija tāda situācija.
Administrācija
 - 2013-03-27 08:35
Paldies par precizējumu. PA "Siguldas tūrisma attīstības aģentūras" direktore informē, ka pakāpienu stāvoklis tiks pārbaudīts un sakārtots. Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija.

Pasākumi