Trešdiena, 8. jūlijs
Šodien sveicam: Antra, Adele, Ada
Laika ziņas: Sigulda +15.9℃, DR vējš 4.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Sigulda pucejas
Andrejs
2007-06-07
Lielais novertejums tam, ka sigulda taisas svetkiem, ka tiek daudz kas sakartots un daudz kas jauns izveidots. Ir verts 2 menesus padzivot starp izrakumiem, lai nakosos gadus pie mums butu patiesi skaisti.. Patik, ka var redzet kartigu rosibu.

Monika
 - 2007-06-08 09:11
Njā, pucējas gan. Ir jau drusku jocīgi pagaidām, ka visur rok, bet labi, ka iesildīja tie racēji publiku arī gadus iepriekšējos. :) Citādi - kas zina, ko mēs teiktu, ja pēkšņi šogad grib visus bruģus nomainīt. Esmu jau pieradusi, ka Siguldā rok nu jau 3.-4.vasaru. Un paliek arvien smukāk un smukāk. Nu jau var ar ratiņiem, riteņiem un skritulenēm uz pilsētu doties. Un bērnu parks ar beidzot no sūnām izlīdis. Par to gan paldies! Tikai neapstājaties tur ar tiltiņa sataisīšanu. Mūsu bērniem - VAJAG VĒL! :)
Raimonds
 - 2007-09-05 02:28
Sigulda ir skaista tikai no pirmā acu uzmetiena. Daudz vēl ir darāmā, lai tā kļutu patiesi skaista un sakopta, vēl joprojām padomju elpa ir jūtama Siguldas rudenīgaajos pārplūdušajos un izdangātajos māju pagalmos un atkritumu savākšanas vietās, skumji. To pašu var teikt par normāliem trotuāriem nabaga gājējiem, visvairāk ir žēl skolniekus agrajos, tumšajos ziemas rītos. Tā, kā Siguldieši saņemas, lai kaut ko panāktu ir jābū plānam, kā saka ir teiciens-plāns nav nekas galvenais ir plānošana, padarīsim Siguldu skaistu ne tikai no putna lidojuma, lai veicas...
Monika
 - 2008-11-05 12:17
Malacis pašvaldība! Jau trešo reizi mēneša laikā Ķiparos darbojas greiders. Nu labi, bedres ar visia bieži veidojas, jo slapjums dara savu, bet nu - cepuri nost. Ne reizi vēl nav bijusi sajūta - bāc, atbrauciet un pamēģiniet te izbraukt. Reaģē visai savlaicīgi paši!

Pasākumi

       Jūlijs 2020