Ceturtdiena, 9. jūlijs
Šodien sveicam: Zaiga, Asne, Asna
Laika ziņas: Sigulda +7.7℃, D vējš 2.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Par Sigulda poliklīnikas reģistratūras darba laiku
dace kurtina
2013-04-08
Atkārtoti nācās sakarties ar situāciju, kad reģistratūras nodaļas darbinieks, kura darba laiks sākas plkst.08.00, sāk pierakstīt pie speciālistiem sapulcējušos pacientus tikai plkst. 08.15! Viena mēneša ietvaros šodien - 08.04.2013, ar šādu situāciju saskāros otro reizi. Varbūt poliklīnikas vadība sadarbībā ar Valsts nodarbinātības aģentūru spēs atrast darbspējīgu cilvēku, kurš ievēros darba laiku un rēķināsies ar apmeklētāju laiku.

Administrācija
 - 2013-04-10 12:41
Labdien, Dace! SIA „Rīgas rajona slimnīca” kolektīvs atvainojas par sagādātajām neērtībām un paskaidro, ka reģistratūras darbinieces tiešām kavējušas darba sākumu, par kuru saņēmušas mutiskus aizrādījumus. Reģistratūras darbinieces paskaidroja, ka aukstā laika dēļ gadījies aizkavēties tāpēc, ka bijušas problēmas ar transportu. Rīgas rajona slimnīcas kolektīvs meklēs iespēju risināt kolēģu aizvietošanas jautājumus šādos – sadzīviski neparedzamos gadījumos, lai uzlabotu klientu apkalpošanas kvalitāti. Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija.
Jana
 - 2013-04-10 16:16
Kavēšanās ir netikai tajās dienās, kad ir problemātiski laika apstākļi. Interesanta ir arī numuru saņemšana pie ķirurga, saka, ka tos izsniedz tikai no rītiem. Bet reizēm ir reģistratūrā "izņēmumi", kad es jau gaidu pirms astoņiem, esmu pirmā rindā, jo cita neviena pirms manis nav,atnāk reģistratūras meitene, sāk izsniegt nr., bet nez kā man jau otrais nr.?! Ar ko kāds cits ir labāks? Kāpēc man ir jānāk laicīgi, lai saņemtu šo nr., bet kādam tas nav jādara, jo viņam ir pazīšanās? Ļoti nepieklājīgi!

Pasākumi

       Jūlijs 2020