Svētdiena, 12. jūlijs
Šodien sveicam: Indriķis, Ints, Namejs
Laika ziņas: Sigulda +10.9℃, DR vējš 1.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

SALTAVOTS
skaidrite
2013-04-22
Izraksts no privatizētā stacijas parka detālplānojuma paskaidrojuma raksta: Teritorijas attīstības mērķis un uzdevums - saglabāt videi raksturīgās īpatnības. Prasības teritorijas labiekārtošanai (Nodaļa 4.5) - Ceļa posmā pie K.Valdemāra ielas ir paredzēts saglabāt un rekonstruēt bruģa segumu. Bruģa saglabāšana būtu svarīga cieņā pret pilsētas vēsturi un vecāko siguldiešu paaudzi, no kuras daudzi tika izvesti uz Sibīriju tieši pa šo bruģēto ielu uz dzelzceļu. Vērojot šī brīža Saltavota būvniecības darbus un izvandīto bruģi pie bērzu birzs, ar nožēlu jānoraugās vienaldzībā pret pilsētas vēsturiskajām vērtībām, cilvēku atmiņām. Siguldas novada vadība nekādi nespēj rīkoties atbilstoši pašas apstiprinātiem plānošanas dokumentiem. Kā šo vēstījumu būtu jāuztver iedzīvotājiem?

Administrācija
 - 2013-04-23 13:49
Labdien! Siguldas novada pašvaldības galvenā arhitekte informē, ka detālplānojuma paskaidrojuma rakstā ieteiktās prasības ir spēkā. Tehniskajā projektā "Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstības Siguldas pilsētā, III kārta" paredzēta inženierapgādes tīklu izvietošana blakus minētajam celiņam. Projekts paredz arī teritorijas, tai skaitā, ietvju un celiņu sakārtošanu pēc būvdarbu beigām, kas arī tuvākajā laikā tiks paveikts. Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
skaidrite
 - 2013-05-10 19:18
.../ Tehniskajā projektā paredzēta inženierapgādes tīklu izvietošana blakus minētajam celiņam../ pirms tādas muļķības rakstīt atbildē, es ieteiktu arhitektei apmeklēt šo objektu dabā. blakus celiņam kā reize ir šī senā bruģētā iela, kura nu ir iznīcināta, nedomāju, ka tur kas tiks atjaunots. Bet projektā jau rakstīts bruģis, vai nav vienalga kurš - senā Valdemāra iela vai jaunais gājēju celiņš?!
Laurinjsh
 - 2013-06-05 10:17
nu to,ka būvvalde mūsu zin Siguldu tikai rasējumos un uz papīra - sen skaidrs! Aizvilkties līdz reālajām lietām var tikai,kad sodi jāliek.
Ka es pabeigšu savu storīju ar būvvaldi - rakstīšu romānu par to kā mēs strādājam un kā viens parasts mirstīgais bez miljoniem tiek galā ar birokrātiju un slinkumu :)

Pasākumi

       Jūlijs 2020