Trešdiena, 8. jūlijs
Šodien sveicam: Antra, Adele, Ada
Laika ziņas: Sigulda +15℃, DR vējš 4.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Dīvainības ar autobusu pieturām
Juris
2013-06-18
Sakarā ar Pulkveža Brieža ielas remontu vietējie autobusi kursē pa Rožu ielu. Ir izveidota jauna pietura Rožu ielas viducī. Tai pašā laikā nav pieturas pie Tirgus laukuma. Loģiski šādu absurdu izskaidrot ir grūti. Varbūt Administrācija varētu sniegt atbildi, kāpēc notiek šāda ņirgāšanās par braucējiem.

Administrācija
 - 2013-06-20 12:36
Labdien,
Siguldas novada pašvaldība informē, ka remontdarbu laikā pagaidu pieturvietu izveidi izvēlas un saskaņo AS „CATA” saskaņā ar apbraucamo ceļu shēmu. Ilggadējā pasažieru pārvadātāju pieredze un pasažieru plūsma liecina, ka Vārpas ielas pagaidu pieturvietas izveide bija kā kompromiss, informē AS „CATA” izpilddirektors Andrejs Malkavs, piebilstot, ka iespēju robežās autobusa šoferi pietur, ja iespējams, tajās vietās, kurās pasažieriem būtu ērtāk izkāpt.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Juris
 - 2013-06-21 08:30
Diemžēl, šī labā ziņa ka, "iespēju robežās autobusa šoferi pietur, ja iespējams, tajās vietās, kurās pasažieriem būtu ērtāk izkāpt." nav zināma šoferim Robertam Babrim, Viņš kategoriski atsakās izlaist pasažierus pie tirgus laukam. Un ved tos līdz Pulveža Brieža ielas pieturai grāvmalā. Un arī citi šoferi ar argumentu "Robčiks dusmosies" ļoti bieži atsakās pie piestāt pie tirgus laukuma.
Administrācija
 - 2013-06-21 10:57
Paldies par informāciju, mēs to nodosim AS "CATA" atbildīgajiem speciālistiem.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Lulu
 - 2013-08-17 18:23
Labdien! Man ir autobusu sakarā cits jautājums... Kāpēc autoostas pieturvietā uzliktais atiešanas laiku saraksts Siguldas bezmaksas autobusam ir neprecīzs?! Nav norādīts, kuri reisi nekursē vasaras sezonā - skolēnu brīvlaikā! Ne visiem cilvēkiem ir pieejams internets un avīzīte somā... Manuprāt, pieejot pie pieturvietas, man būtu jāredz precīza informācija. Pieļauju, ka šādas nepilnības ir arī pieturvietu sarakstos pilsētā...
Administrācija
 - 2013-08-20 16:20
Labdien, Lulu.
Pateicamies par Jūsu vērību un informējam, ka informatīvā plāksne, atbilstoši autobusa kursēšanas laikiem, tiks nomainīta līdz augusta beigām.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi

       Jūlijs 2020