×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 20. aprīlis
Šodien sveicam: Mirta, Ziedīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

prezidenta runa!!!
Liene
2007-08-13
gribu zinaat siguldieshu domas par Muusu valsts prezidenta runu siguldas sveetkos!!manupraat tas "fui" nebija vietaa un pilniigi un galiigi izgaaza visu runu!!!

Anksunamuna
 - 2007-08-13 13:59
Sākšu ar to, ka man bija grūti aprast ar to, ka mūsu prezidente vairs nav Vaira Vīķe Freiberga, bet noklausoties Valda Zatlera runu un redzot viņu dzīvajā nopratu, ka nav nemaz tik traki. Protams, labāk nepieļaut tādus "fui", taču mani tas nu galīgi neuztrauc. Atklāti sakot - nav ne vainas.
sauljuks
 - 2007-08-19 13:48
Jaa! Taada kaa muusu bijhushaa valsts prezidente Vaira Viikje Freiberga ir jaapameklee..... :( Par Zatlera izsprukusho "fui", var secinaat, cik ljoti vinjsh cieniigs prezidenta amataa buut! :(
klimpa
 - 2007-09-05 16:27
Prezidents nav robots, bet tāds pats dzīvs cilvēks, kā mēs visi! Man tas fuj" netraucēja! Kļūdīties, šajā gadījumā pārteikties, ir tikai cilvēcīgi ;)
Andis
 - 2007-09-15 17:05
Cilvēks nedaudz bija uztraucies,tas viņam piedodams!Siguldieši ir saprotoši!

Pasākumi