×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 19. aprīlis
Šodien sveicam: Vēsma, Fanija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Smagās tehnikas plūsma jaunā bērnudārza rajonā?
Inga
2013-09-18
Sveicināti! Vēlētos uzzināt,vai nav iespējams nodrošināt smagās tehnikas un traktortehnikas plūsmu jaunā bērnudārza "Pasaciņa" rajonā maksimāli apkārt dzīvojamo māju rajonam? Visu vasaru smagās mašīnas un traktori brauc tieši cauri dzīvojamo māju kvartālam, lai gan turpat pa Skolas ielu uz Līvkalna ielas pusi ir gana plašs un brīvs ceļš....

Administrācija
 - 2013-09-20 13:36
Labdien, Inga! Siguldas novada pašvaldības Īpašumu, būvniecības un investīciju pārvaldes speciālisti skaidro, ka saskaņotajā darbu organizācijas plānā būvuzņēmējam norādīts, ka smagās tehnikas transporta kustība notiek pa Skolas un Līvkalna ielām. Sazinoties ar būvuzņēmēju, AS „Siguldas būvmeistars” pārstāvis informē, ka atsevišķi autotransporta vadītāji izmantojuši Vizbuļu ielu, bet turpmāk būvuzņēmējs vēlreiz īpaši norādīs visiem darbiniekiem, lai transporta kustība nenotiek cauri dzīvojamo māju rajonam Vizbuļu ielā. Siguldas novada pašvaldība jau iepriekš ir izteikusi aizrādījumus par darbu organizācijas plāna ievērošanu un turpinās veikt satiksmes uzraudzību, kā arī papildu tam nākamajā nedēļā tiks uzstādītas aizlieguma zīmes smagās tehnikas iebraukšanai Vizbuļu ielā. Pateicamies par iedzīvotāju vērību un pašvaldības informēšanu. Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Inga
 - 2013-09-24 10:21
Pateicos par atbildi! Būtu zinājuši,būtu ātrāk uzrakstījuši,jo bija viens brīdis,kad tas tiešām bija traucējoši un likās par traku. Arī tagad atrodas kāds kurš izbrauc pa "taisno",arī pēc zīmes uzlikšanas, bet tas nav TIK traki. Vēlreiz pateicos par sapratni administrācijai!
Inga
 - 2013-09-24 16:52
Varbūt Siguldas pilsētas domei vajadzētu padomāt arī par mūsu ielas asvalta seguma maiņu, jo arī lielais skolēnu autubuss kursē tieši cauri mūsu rajonam, tāpat arī atsevišķiem būvniekiem ir izsniegtas atļaujas tehnikas izbraukšanai cauri. Mūsu iela ir par šauru, lai samainītos ar šāda izmēra transpirtlīdzekļiem, vai arī tad jāveido kā vienvirziena. Visas akas ir jau izšķobītas un parādās gana lielas un dziļas bedres uz ielas...pavasarī noteitki iela izskatīsies vēl trakāk...
Inga
 - 2013-09-25 14:31
Jūs ziniet, es laikam palikšu riebīgi kašķīga - šodien speciāli vēroju, nevis tikai garāmejot,un pilnīgi neviena smagā mašīna vai traktors nebrauc prom no objekta pa Skolas ielu, VISAS pa Vizbuļu ielu un nekādas zīmes vai aizliegumi un nolikumi vai būvprojekti šos šoferīšus neinteresē... vēl bez emocijām pārbrauc pāri kaimiņu ābolu kastei, kas nolikta ceļa malā, ko bērniem garāmejot pamieloties....Jūs ziniet, tas ir necilvēcīgi! Man ir 4 mēn.,bērns, kurs VISU vasaru nav NE reizes normāli gulējis, jo vienmēr atrodas kāds kas grabēdams panesīsies garām mājai un diemžēl, es nevarēju viņu likt mājas otrā pusē, jo tur ir saulainā puse...pēc jūsu domām man vai nu sēdēt mājās caurām dienām, četrās sienās vai arī iet pa pilsētu vazāties cauru dienu ar zīdaini???!! Labi, es saprastu ja dz,īvotu tiešām SKolas ielas pusē, viss ok.celtniecība utt., bet es dzīvoju Vizbuļu ielas vidū, tādēļ es to nesaprotu kāda vella pēc VISA smagās tehnikas satiksme ir pa mūsu ielu??!!! Man vienalga, ka viņiem degvielas ekonomija, man mans, manu bērnu un līdzcilvēku miers ir svarīgāks un galu, galā mums kā pilsētas iedzīvotājiem uz to ir tiesības!!
Administrācija
 - 2013-09-26 11:48
Siguldas novada pašvaldības Īpašumu, būvniecības un investīciju pārvaldes speciālisti informē, ka noslēdzoties būvdarbiem, būvuzņēmējs piebraucamās ielas segumu savedīs kārtībā, kā arī visas komunikāciju akas tiks līmeņotas.
Laurinjsh
 - 2013-09-26 14:13
lai salabo, tas gan, bet šķiet jautājuma ierosinātājai bija vēl daudzi citi lūgumi un jautājumi... Kā arī dome tak pirmajā atbildē norādīja,ka tehnikai nav jābrauc pa privātmāju celiņiem. Tad ir vai nav?
Un kā raksta autore - tehnika sabrauc ābolu kastes.... tas vien nozīmē, ka visiem viss ir vienalga.
es teiktu - bezpriģels...
Administrācija
 - 2013-09-26 17:12
Labdien!
Informējam, ka pašvaldības speciālisti šodien ir atkārtoti sazinājušies ar būvdarbu veicējiem par to, ka smagās tehnikas transporta kustībai jānotiek pa Skolas un Līvkalna ielām.

Pasākumi