×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 20. aprīlis
Šodien sveicam: Mirta, Ziedīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Siltums mūsu dzīvokļos.
Lulu
2013-09-30

Lulu
 - 2013-09-30 19:10
Labdien! Mani satrauc jautājums par siltuma pieslēgšanu daudzdzīvokļu mājām... Neesmu parādā bijusi ne santīma, bet katru rudeni mana dzīvokļa siltums ir atkarīgs no parādnieku godaprāta! Ļoti gribētu uzzināt, kas tiek darīts šīs problēmas risināšanā! Uz manu jautājumu, kad būs pieslēgts siltums, siltuma piegadatājs atbildēja, lai jautāju mājas apsaimniekotājam... Bet es taču nemaksātāju par siltumu viņam!... Un man liekas, ka parādnieki ir ne tikai mazturīgi cilvēki!...



Kārtībnieks
 - 2013-10-01 10:27
Jā.. šis jautājums ļoti daudziem ir aktuāls.
Sistēma tāda - patērētājs maksā piegādātājam. Respektīvi, dzīvokļa iemītnieks maksā Wesemann. A apkure tiek pieslēgta mājai kā tādai, nevis konkrētam dzīvoklim maksātājam).
Wesemann nav iespējas nepieslēgt apukri atsevišķiem dzīvokļiem. Ja mājā ir liels parādnieku īpatsvars, tad apkuri nepieslēdz.
Tā vietā, lai Wesemann pats cīnītos tiešā veidā ar parādniekiem neskaitot sarkano zīmogu uz ikmēneša rēķina), viņš spiež pa ausīm apsaimniekotājam. Apsaimniekotājs ir spiests cīnīties ar savas ēkas parādniekiem.
Līdz ar to, godpārtīgajiem maksātājiem jāvēršas pie sava apsaimniekotāja ar šo jautājumu.

Ne visi maksā. Tas arī ir saprotams, dēļ mūsu platīna apkures materiāliem. Vai nemaksāšana ir konkrēta iedzīvotāja labturības rādītājs - ne vienmēr. Zinu vairākus dzīvokļu īpašniekus, kas savos mitekļos ir veikuši remontu vismaz 5000 Ls vērtībā, bet apkures parāds ir 500+ Ls. Tādi cilvēki, kuri no malas atstāj ļoti labi situēta pilsoņa iespaidu.
Pavērojiet kādām automašīnām Rīgā visbiežāk stāvvietās uzlikti rozā riepu bloķētāji - ne jau vecam Golf, bet gan mašīnām, kuru cena sākas no 10 000 Ls un uz augšu. Tas laikam tikai Latvijā ir raksturīgi.

Pasākumi