Trešdiena, 8. jūlijs
Šodien sveicam: Antra, Adele, Ada
Laika ziņas: Sigulda +15.9℃, DR vējš 4.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Ielu segums
Kendo
2013-11-02
Sveiki.
Rakstu par krustojumu Gāles iela, Dīķa iela. Lūdzu likvidēt bedri, kas tagad vēl arī pilna ar ūdeni. Vai arī šis netiek uzskatīts par krustojumu.
Un papildjautājums:
Cik liels ceļa gabals no Dīķa ielas jāveic pa Gāles ielas braucamo daļu, lai nokļūtu uz gājēju ietves, kas iet gar Gāles ielu?

Administrācija
 - 2013-11-05 15:48
Labdien!
Siguldas novada pašvaldības speciālisti apsekos minēto krustojumu un informēs par iespējamo situācijas risinājumu.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Kendo
 - 2013-11-13 12:27
Nesteidzinu.
Tikai liekas, ka pa šo laiku var arī kājām atnākt līdz minētajam krustojumam un paspēt arī atpakaļ aiziet...
Kendo
 - 2013-11-24 10:19
Metereologi sāk solīt sniegu...
Varbūt kāds tomēr varētu apsekot minēto krustojumu.
Lūdzu, lūdzu, lūdzu...
Administrācija
 - 2013-11-26 15:59
Labdien.
Pašvaldības īpašumā esošā Dīķa iela ir ar grants segumu. Jūsu minētā bedre atrodas uz VAS „Latvijas valsts ceļi” īpašumā un atbildībā esošās Gāles ielas, tās piemales joslā.
Siguldas novada pašvaldības Īpašumu, būvniecības un investīciju pārvaldes speciālisti par šo faktu ir informējuši VAS "Latvijas valsts ceļi" un lūguši minēto ceļa posmu saremontēt.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Kendo
 - 2013-11-27 14:21
Lūdzu pakomentējiet arī jautājuma daļu par gājēju celiņiem [pārvietošanos pa braucamo daļu]
Administrācija
 - 2013-11-28 16:18
Labdien!
Siguldas novada pašvaldības Īpašumu, būvniecības un investīciju nodaļas speciālisti informē, ka drīzumā Dīķa ielā sāksies gāzes tīklu izbūves darbi, pēc kuriem arī tiks veikta ielas atjaunošana minētajā vietā.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Kendo
 - 2013-12-02 10:30
Sveiki

Sakiet lūdzu, kur un kā var iepazīties ar paredzētajiem Dīķa ielas gāzes tīklu izbūves darbiem, kas sāksies drīzumā.
Administrācija
 - 2013-12-02 15:54
Labdien!
Siguldas novada pašvaldība par Dīķa ielas gāzes tīklu izbūves darbiem aicina interesēties AS „Latvijas Gāze” klientu apkalpošanas centros.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Laurinjsh
 - 2013-12-05 08:39
man piemēram interesē nesen izbūvētais gājēju celiņš. Brieža un tieši Blaumaņa ielas krusts.
Lietus laikā gājējs nevar šķērsot Blaumaņa ielu, jo peļķe izveidojas milzīga. Pat auto, kas grib nogriezties, aptašķīs gājēju. Kad piesalst - slidotava.
Skrodeļa kunga komunikācija kā vienmēr burvīga - padomju laikā lietus ūdens kanalizācijas vispār nebija! Vai tad mēs dzīvojam padomju laikā?
Uzskatu,ka šis krustojums ir jāpārtaisa, nav līdz galam pārdomāts
Administrācija
 - 2013-12-06 10:20
Labdien!
Siguldas novada pašvaldības Īpašumu, būvniecības un investīciju nodaļas speciālisti skaidro, ka jūsu minētajam krustojumam pieslēdzas jaunizbūvētais gājēju celiņš, bet Pulkveža Brieža un Blaumaņa ielas krustojums šogad nav izbūvēts, jo 2014.gada SIA „Saltavots” pasūtītā projekta ietvaros tiks veikta ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūve posmā no Jaunās ielas līdz Blaumaņa ielai. Sakarā ar to, tika nolemts neinvestēt šajā krustojumā šogad – zinot, ka nākamajā gadā plānots asfalta segumu uzlauzt un pārtaisīt.

Nākamajā nedēļā būvuzņēmējs veiks preventīvas darbības, lai mazinātu lietus ūdens uzkrāšanos pie gājēju pārejām.

Iepriekšējos gados nav izbūvēta pilnībā sacilpota un kvalitatīva lietus ūdens kanalizācijas tīklu sistēma Siguldas pilsētā. Pašvaldības atbildīgie speciālisti jau vairākus gadus aktīvi strādā pie lietus ūdens kanalizācijas tīklu izpētes un modernizācijas plāna. Tā kā nav saglabājusies pilnībā visa izbūvēto tīklu izpilddokumentācija, izpētes darbi notiek salīdzinoši lēnu.
Patlaban ir palikuši vēl četri šādi krustojumi, Gāles ielas krustojums šogad no papildu līdzekļiem tika renovēts. Krustojuma renovācijas izmaksas ir apmēram Ls 30 000.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Ainārsil
 - 2014-03-28 13:36
Labdien!
Staigājot pa janizbūvētajiem un jau agrāk izbūvētajiem bruģakmens gājēju celiņiem, redzams, ka izveiojies stipri daudz ieplaku, kurās rudenī uzkrājas ūdens, ka ne apiet ( gar vidusskolu, caur skvēru no stacijas uz Dārza ielu u.c.). Manuprāt, būtu lietderīgi, kādam no atbildīgās institūcijas kājām izstaigāt gājēju celiņus un atgriezt atpakaļ būvniekus trūkumu novēršanai. Šķiet, ka vismaz uz daļu celiņu vajadzētu būt vēl spēkā garantijas saistībām.
Paldies.

Pasākumi

       Jūlijs 2020