Otrdiena, 14. jūlijs
Šodien sveicam: Oskars, Ritvars, Anvars
Laika ziņas: Sigulda +18.6℃, R vējš 3.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Sāpīgā Zolitūdes pieredze!
Laurinjsh
2013-11-25
Sigulda skumst līdz ar Zolitūdē bojā gājušajiem!
Sāpīgā pieredze neviļus liek pacelt galvu un aplūkot veikala griestus. Arī pie mums ir daudz jaunbūvju, un man ir jautājums vai pašvaldība grasās pārbaudīt jaunās būves?
Šorīt PII "Ieviņa", kāpjot pa trepēm neviļus uzmetu acis jumtam, kas ir pretējā pusē. Protams, pirms tam nepievērsu tam uzmanību. It kā taisnais jumts, bet uz vidu ieliecies. Varbūt pa vidu ir ūdens noteka, tiešām nezinu.
Vai caur šo diskusiju varu vērsties pie pašvaldības ar lūgumu izvērtēt PII "Ieviņa" jumta segumu?

Administrācija
 - 2013-11-25 16:37
Siguldas novada pašvaldības iestāžu tehniskais stāvoklis tiek regulāri kontrolēts (īpaša uzmanība tiek pievērsta ziemā, lai nodrošinātu sniega tīrīšanu), nepieciešamības gadījumā tiek veikti nepieciešamie remontdarbi un šobrīd visas telpas ir atbilstošā stāvoklī.
Siguldas novada Būvvaldē šodien notika ārkārtas sēde ar obligātu visu būvvaldes amatpersonu piedalīšanos.

Sēdes laikā tika apkopotas visas pēdējo gadu laikā izdotās būvatļaujas sabiedriski nozīmīgām, publiskām ēkām un būvēm (t.sk. inženierbūvēm). Būvvaldes speciālisti kopā ar Īpašumu nodaļas būvinženieriem vienojās par prioritātēm un kārtību sabiedrisko un publisko būvju apsekošanā:

Būvvaldei:
1. pašvaldības būvobjekti (būvniecības stadijā);
2. citas sabiedriskās un publiskās būves (būvniecības stadijā);
3. ekspluatācijā nodoto sabiedrisko un publisko būvju apzināšana, nosūtot uzaicinājumus veikt to tehniskā stāvokļa apsekošanu un novērtēšanu.

Īpašumu nodaļai:
1. pašvaldības īpašumā esošās sabiedriskās un publiskās ēkas (sākot ar izglītības iestādēm), kuras nodotas ekspluatācijā vai kurās veikts remonts pēdējo gadu laikā;
2. līdz šim apzināto pašvaldības bīstamo un avārijas stāvoklī esošo būvju (graustu) apsekošana;
3. apsekošanas plāna sastādīšana pārējiem pašvaldības objektiem.

Būvvaldes sēdē nolemts sagatavot publicēšanai pašvaldības mājaslapā skaidrojumu par būvniecības procesa dalībnieku (pašvaldības, pasūtītāju (būvnieku), projektētāju, būvvaldes amatpersonu u.c.) atbildību, kas noteikta līdzšinējā būvniecības likumdošanā.

Būvvaldes darbinieki ir izskatījuši arī pirmsskolas izglītības iestādes „Ieviņa” projekta dokumentāciju, kurā arhitektūras daļas jumta plāns ir projektēts ar iekšējo ūdensnoteci. Uz diviem apjomiem (kas atrodas abpus ieejas mezglam) šī notece ir projektēta jumta vidū (jumta kritums- 1,5 grādi uz jumta vidu).

Siguldas novada pašvaldības Īpašumu, būvniecības un investīciju pārvaldes speciālisti visās pašvaldības ēkās apsekos to tehnisko stāvokli.

Tāpat, domājot par bērnu drošību, Siguldas novada pašvaldības speciālisti aktualizēs evakuācijas jautājumus visās izglītības iestādēs. Plānotas apmācības, kā rīkoties krīzes situācijās.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Laurinjsh
 - 2013-11-25 17:18
Liels paldies pašvaldībai un ierēdņiem!

Un paldies par PII Ieviņa jumta aprakstu - man jau likās, ka tā varētu būt, bet drošības pēc labāk pārjautāt :)

Pasākumi

       Jūlijs 2020