Ceturtdiena, 9. jūlijs
Šodien sveicam: Zaiga, Asne, Asna
Laika ziņas: Sigulda +18.3℃, R vējš 4.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Autobusa pietura Kaķiškalnā - 2
Egils Kupčs
2013-12-11
Varbūt adminstrācija var atbildēt vai sameklēt kādu, kas var sniegt atbildi uz zemākminētiem jautājumiem!

Vēl nesen Kaķīškalnā Kalna un Laurenču ielas krustojumā bija kokā veidota autobusu pietura.Tā bija gan praktiska, gan vizuāli izteiksmīga kā vides objekts, jo to bija veidojis skolots koktēlnieks no Ādažiem.Pietura bija unikāla, jo ne Siguldā, ne arī citur Latvijā tādas līdzīgas nav (nebija). Tehniskais stāvoklis bija labs. Varēja vēl ilgi stāvēt! Nebija ne dzirdēts, ne redzēts, ka tā kādam traucētu.
Novembrī pietura tika novākta! Kāpēc? Kur palika pieturas koka daļas? Varbūt tās pārvietos uz citu vietu turpat tuvumā vai arī no jauna tiks uzbūvēta tikpat skaista pietura?

Administrācija
 - 2013-12-12 16:20
Labdien!
Siguldas novada pašvaldības Īpašumu, būvniecības un investīciju pārvaldes speciālisti skaidro, ka pieturvieta tika noņemta, jo tā traucēja drošas un atbilstošas pieturvietas („kabatas”) izbūvei. Koka konstrukcijas pietura bija nolietojusies un tās pārvietošana uz citu vietu nebija iespējama. 2014.gada vasarā tiks izbūvēta labiekārtota pieturvieta Puķu ielā pie Laurenču sākumskolas.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Kārtībnieks
 - 2013-12-19 08:43
Viss jau būtu labi, ja arī autobusu šoferi šo izbūvēto kabatu izmantotu.
Ne reizi neesmu redzējis, ka autobuss tiešām būtu iebraucis šajā kabatā. Kā arī, ja redzes atmiņa mani neviļ, tad pieturas zīme ir izvietota gabaliņu aiz kabatas.
Administrācija
 - 2013-12-19 11:00
Labdien!
Siguldas novada pašvaldības Īpašumu, būvniecības un investīciju pārvaldes speciālisti informē, ka autobusa pieturvietas kabata sāks funkcionēt tad, kad 2014.gadā tiks pabeigta Laurenču ielas rekonstrukcija.
Autobusu pieturas no Kalna ielas tiks pārceltas uz Laurenču un Puķu ielas krustojumu (iepretim sākumskolai un hostelim „Kaba”), kā rezultātā autobusu maršruts tiks mainīts, un tas kursēs pa Laurenču ielu. Autobusiem, izgriežoties no Laurenču ielas uz Kalna ielu, virzienā uz Vidzemes šoseju, tiek paredzēta jaunizbūvētā kabata.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi

       Jūlijs 2020