×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Otrdiena, 23. aprīlis
Šodien sveicam: Jurģis, Juris, Georgs
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Bebrenes ķieģelis
Kendo
2014-01-04
Jau iečivināju, bet ielikšu arī te:
@sigulda_lv @CSDD_LV Ar steigu vajag saregulēt ceļazīmi - ķieģeli - uz Bebrenes un Ausekļa stūra Siguldā. Tur var sanākt slikti...

Kāds neprātis sagrozījis zīmi. CP ekipāža mierīgi braukā garām. Pilna pilsēta ar Krievijas mašīnām - viņi nezin, ka vienvirziena iela.

Kendo
 - 2014-01-04 20:06
Tikko braucu garām. Zīme pagriezusies par 90 grādiem. Vai nu kāds mēģinājis pagrozīt vai vējš. Jebkurā gadījumā atbildīgajām institūcijām vajadzētu fiksēt.
Administrācija
 - 2014-01-06 16:07
Paldies par informāciju, tā ir nodota atbildīgajiem dienestiem.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Kendo
 - 2014-02-09 21:05
Paldies
Kārtībnieks
 - 2014-02-11 08:52
Vieglāk nebija pašam apstāties un pagriest zīmi tādā virzienā, kā tai ir jāatrodas? Vai par tādiem gājieniem pirkstus griež nost?

Ieraksts diskusijā tapa 04.01., sestdienā, bet administrācija atbildēja tik 06.01., pirmdienā.
Kendo
 - 2014-02-12 22:30
Vēl tikai trūka, lai katrs, kam ienāk prātā, pēc savas saprašanas sāktu grozīt ceļazīmes...

Tas pirmkārt. Otrkārt. Vai Kārtībnieks piedāvā tagad katram, kas pamana kādu, nepilnību vai dajebko citu, pašam to sākt kārtot, labot, grantēt, līdzināt vai līmēt. Sviests. Tam domāti atbildīgie dienesti ar speciālu apģerbu un aprīkojumu. Bez tam, es īsti neesmu pārliecināts vai pieminētā ekipāža mani par patvaļu nesašņorētu...
Kārtībnieks
 - 2014-02-13 11:58
Kendo, jūs pats rakstat, ka "Ar steigu vajag saregulēt ceļazīmi" jāsakārto. Nebija jautājuma par to, vai pēkšņi ielai uzlikts aizliegums vai ielai mainīts braukšanas virziens.

Ja tik ļoti uztraucaties par kaimiņvalsts tūristiem, tad kāpēc neņemt grožus savā vietā?
Pats ne reizi vien esmu apstājies un griezis ceļa zīmi noteiktajā virzienā. Rokas salauztas vai nogriestas nav. Protokolu arī neesmu saņēmis.
Ja bail pašam/ai pieskatries ceļa zīmei, var tak pazvanīt pašvaldības policijai un informēt par šo faktu.
Par ceļu grantēšanu, līdzināšanu un līmēšanu neko neminēju. Sviests.
Valdis
 - 2014-02-14 08:25
Ew, nesakaujas...
Kendo
 - 2014-02-16 08:35
Pamēģini iedziļināties.
Es no sava redzespunkta saskatu ačgārnību. Pat bīstamību, jo man pēkšni pretim brauc auto. Bet man nav nemazākās infas par to kā IR jābūt. Es pat pieļauju, ka kāds pēkšni izdomājis pilnībā mainīt kustības virzienu ielai. Vienīgais, ko palūdzu, lai atbildīgais dienests sakārto.
Kārtībniek, nesaki, ko man darīt un es apsolos neteikt, kur Tev jāiet...
Kārtībnieks
 - 2014-02-17 09:19
Kendo, lūdzu, iedziļinies un izlasi savu jautājumu - pašu pirmo - tēmas saturu. Nevienā vārdā neredzu šaubas, tik skaidri pateikto: "Kāds neprātis sagrozījis zīmi."

Tā ka izbeigsim abpusējās lapinības un iesim katrs, kur kuram jāiet.

Pasākumi