Ceturtdiena, 9. jūlijs
Šodien sveicam: Zaiga, Asne, Asna
Laika ziņas: Sigulda +13.3℃, D vējš 1.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Gājēju pārejas pie Bullīša
cirliitis
2014-01-14
Pulkveža Brieža ielā īsā posmā (no Bullīša līdz pamatskolai) ir ierīkotas vairākas gājēju pārejas, tikai apgaismojums daļai no viņām ir galīgi slikts. Ceļa posms arī nav vienkāršs - te kalnā, te lejā, te krūmi, te māja, tur stāvvieta... Sekas tam esot manītas jau vakar - viens notriektais.
Vai ir iespējams sakārtot apgaismojumu vēl ko izdarīt? Vai, ja tas nav iespējams, likvidēt to "tumšāko" pie aptiekas, jo tagad redzot iezīmēto zebru cilvēki (jo īpaši pavecāki, kas laikam paši nav sēdējuši pie stūres un tās gaismu ēnu spēles, kas jāizprot šoferiem, ir svešas) domā, ka iet ir droši, bet rezultātā.... :(

Administrācija
 - 2014-01-20 12:56
Labdien!
Siguldas novada pašvaldība informē: gājēju ietves apgaismošanai nepieciešama elektropiegādes izbūve un tā tuvākajā laikā tiks risināta. Pašvaldība ir uzstādījusi atstarojošo ceļa norādi, kas autovadītājiem pievērš uzmanību gājēju pārejas esamībai. Aicinām iedzīvotājus būs uzmanīgiem, šķērsojot Pulkveža Brieža ielu.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
skaidrite
 - 2014-01-21 08:52
Ceļa apgaismojuma mērķis ir nodrošināt vajadzīgo apgaismojuma klasi saskaņā ar LVS EN 13201-2. Satiksmes negadījumus var novērst pareizi izgaismojot braucamo daļu, nevis skaisti izgaismojot ietves.
Vai cienījamā Administrācija savā darbā beidzot sāks izmantot Valstī noteiktos standartus un profesionāļu izstrādātus ieteikumus, par ko plaši aprakstīts AS Latvijas Valsts ceļi Ieteikumos par ceļu apgaismojumu http://lvceli.lv/lat/sadarbibas_partneriem/normativie_dokumenti/ieteikumi_celu_projektesanai
Administrācija
 - 2014-01-21 15:27
Labdien!
Siguldas novada pašvaldības Īpašumu, būvniecības un investīciju pārvaldes speciālisti informē, ka novada teritorijā jau vairākus gadus plānveidīgi tiek rekonstruētas gājēju pārejas, izbūvētas un rekonstruētas ietves, kā arī tās tiek aprīkotas ar apgaismojumu, uzlabojot gājēju pasīvo un aktīvo drošību. Atbilstoši nemarķētās vietās, kurās gājēji līdz šim šķērsoja ceļa braucamo daļu, tiek izbūvētas atbilstoši aprīkotas gājēju pārejas. Arī šogad minētie darbi turpināsies plānotā budžeta ietvaros. Attiecīgi jaunos projektos, tiek realizēti valstī noteiktie standarti, ievērojot VAS „Latvijas valsts ceļi” speciālistu ieteikumus, atbilstoši Siguldas novada vizuālajam tēlam.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
skaidrite
 - 2014-01-24 15:05
Cienījamā Administrācija!
Ja jau viss ir tik gludi un atbilstoši, tad jūs noteikti esat gatavi ceļa nevis ietvju) apgaismojuma auditam, kura mērķis būtu notiekt apgaismojuma spilgtuma līmeni, vienmērīgumu un ietekmi uz satiksmes drošību.
Es tomēr ieteiktu vēlreiz izlasīt manis iepriekš minētos dokumentus un padomāt par problēmu pēc būtības. Ne jau vizuālais tēls jāpamato, bet funkcionāls lietderīgums.

Pasākumi

       Jūlijs 2020