Otrdiena, 14. jūlijs
Šodien sveicam: Oskars, Ritvars, Anvars
Laika ziņas: Sigulda +18.6℃, R vējš 3.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Pet pudeļu pieņemšana...
anciss
2014-05-28
Jautājums - kādēļ Siguldā vairs nepieņem PET pudeles par maksu?

Administrācija
 - 2014-05-29 13:40
Labdien!
AS "Eco Baltia" grupas pārstāvji informē, ka zemās aktivitātes dēļ taras punkts vairs nepiedāvā šādu pakalpojumu. Tuvākie PET pudeļu pieņemšanas punkti par maksu ir: Valmierā (Rīgas iela 13) un Rīgā (Čiekurkalna 3.šķērslīnija 22 un Prūšu iela 3, k-9). Bez maksas PET pudeles Siguldas novadā pieņem šķirošanas laukumā „Zemdegās” (Siguldas pagastā), kā arī PET pudeles iespējams šķirot dzeltenajos zvanveida konteineros pilsētas centrā.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: Administrācija
anciss
 - 2014-05-30 07:45
Kas pa muļķībām ,zemā aktivitāte???Vaitad pagajušogad paši šaja majaslapā likāt rakstus ,ka siguldā rekordliels nodoto PET pudeļu skaits???
Piemērs : http://www.sigulda.lv/public/lat/jaunumi/7718/

Pats personigi biju taras pieņemšanas punktā ,sieviete atbildēja ,nepieņemam ,jo saimnieks paņemis mazakas telpas ,sakara ar iedzīvotaju lielo aktivitāti NAV vietas kur glabāt šīs PET pudeles.
Būsim takš vienreiz godigi un nemaldināsim cilvēkus, smieklīgi --->zemās aktivitātes dēļ taras punkts vairs nepiedāvā šādu pakalpojumu.
Takā viela pardomām ari,pieņemtu pudeles i ielas būtu tīrākas i dzīve zaļāka :)
lakshmi
 - 2014-05-29 19:26
Esmu par tīru dabu no plastmasām, tādēļ iespējami mazāk tās lietoju un nederīgo izmetu konteineros. Tomēr sāpīgi redzēt, kā Siguldas pļavās, dzelzceļa un lielceļu malās zālē ieaug ļoti daudz PET pudeļu. Tādēļ pagājušā gada vasarā devos uz taras pieņemšanas punktu noskaidrot, vai PET pudeles var nodot. Izrādījās, ka var gan, tikai naudu nemaksājot. Tirgus darbinieki teica, ka tā esot jau ierasta prakse. Cilvēki nākot ar pilniem PET pudeļu maisiem, bet naudas nekad neesot, tā arī uz pieņemšanas punkta durvīm rakstīts. Tāpēc domāju,ka nav tīra patiesība, ka nav aktivitātes. Taras punktam, acīmredzot, nav ieinteresētības. Tagad vērojams, ka nepieņemtie pudeļu maisi turpat dzelzceļa malās mētājas.
Mans ieteikums: izveidot PET taras pieņemšanas punktu blakus veikalam, piem., veik. "Labais", kur šī tara dienas laikā, šķiet, tonnām tiek pārdota.

Pasākumi

       Jūlijs 2020