Svētdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +15.2℃, DR vējš 5.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Siguldas novada svētku gājiens
Kārtībnieks
2014-06-02
Pirmām kārtām, liels paldies par lielisko gājienu un svētkiem!
Otrām kārtām - kā jau no manas puses pieklājas, ir arī pārmetums.
Šajā gadījumā par gājiena dalībniekiem - motociklistiem.
Nav noslēpums, ka gājienu devās vērot ģimenes, ļoti daudzas ar maziem bērniem. Lūgums nākamajā gājienā neļaut piedalīties motociklistiem. Vismaz ne šādā formātā.
Tiklīdz viņi parādijās pie redzes loka, visi vecāki ar maziem bērniem metās prom kur nu kurais.
Kāpēc viņiem bija jārāda tas, cik skaļi var būt viņu dzelzs rumaki visu laiku tos sagāzējot līdz maksimumam? Pat nerunājot par maziem bērniem, arī pieaugušo ausīm tas bija pārāk skaļi.

Un tālāk - visi gājiena skatītāji aiz dalībniekiem devās uz pilsdrupām. Pie ieejas veidojās cilvēku sastrēgums, jo ieeja pilsdrupās ir samērā šaura. Bet tad šie paši motociklisti izdomā, kā nē, viņiem tieši tagad ir jābrauc ārā. Un tā arī devās - pretī cilvēku plūsmai.

Tāpēc, lūdzu, izvērtējiet vai viņi nakamajā gājienā ir vajadzīgi kā dalībnieki.

Laurinjsh
 - 2014-06-02 16:40
Man arī ļoti patika gājiens, un ļoti nepatika motocikli. Mans bērns bija viens no tiem, kas spieda ciet ausis un muka, kad redzēja, ka tie tuvojas. Nepatika, ka moči braukāja pa pilsdrupām.. no drošības viedokļa - cik nu vajag, lai tas apkristu un tur blakus būtu, piemēram, divgadnieks.
Es redzēju momentu,kur stāvvietā mocīši svilināja riepas kamēr gājienā bija izveidojies sastrēgums. Protams, man ļoti žēl bija sava bērna, kurš bija pārbijies, bet redzēju kā sabīstas bernes aitu suns ar saimniekiem brīdī, kad tie kāpa mašīnā. Nu nebija tas forši, jaunieši, it nemaz.
motorizētajiem transporta līdzekļiem vajadzētu būt vairāk kontrolētiem. Kaut gan - Dzelzs ērgļi brauca mierīgi :) uzrūca ik pa laikam. Laikam jau trakie jaunības gadi dara savu, kad nav pieredzes par atbildību un sekām, kā arī tolerances trūkums - kad galvenais ir samērīties ar gail... ui, ar skaļāko motoru :D
Administrācija
 - 2014-06-04 12:58
Labdien!
Siguldas Novada svētku gājienā piedalīties tiek aicināts ikviens novada uzņēmums, iestāde, biedrība vai domubiedru grupa. Prieks, ka šo līdzdalības iespēju ar katru gadu izmanto arvien vairāk novadnieku.
Sporta motociklisti Svētku gājienam bija pieteikušies pirmoreiz. Pasākuma organizatori piekrīt, ka motobraucēju “uzgāzēšana” veido šovu, tomēr ir pārliecināti, ka transportlīdzekļa vadītājs to dara apzinoties situāciju. Publiskos pasākumos vienmēr pastāv iespēja, ka piedāvātie pasākumi/notikumi var izraisīt gan pozitīvas, gan ne tik pozitīvas emocijas, tomēr drošības noteikumi pasākuma laikā tika ievēroti.
Kas attiecas uz iebildumiem par to, ka motorizētie transporta līdzekļi kopā ar citiem gājiena dalībniekiem devās ārā no pilsdrupām, pirms skatītāji vēl bija iekļuvuši pilsdrupās, pasākuma organizatori nākošajā gadā lūgs gājiena dalībniekus pasākuma teritoriju pamest pēc tam, kad intensīvā plūsma teritorijā būs beigusies un motociklu vadītājus, iespēju robežās, aicināsim no Livonijas ordeņa pils teritorijas spēkratus izstumt, neradot negatīvas emocijas pasākuma dalībniekos.
Pateicamies par ieteikumiem!
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: Administrācija
Kārtībnieks
 - 2014-06-04 13:47
"Pasākuma organizatori piekrīt, ka motobraucēju “uzgāzēšana” veido šovu, tomēr ir pārliecināti, ka transportlīdzekļa vadītājs to dara apzinoties situāciju."

Kā tieši rēcoši skaļa, dzirdi traumējoša skaņa veido šovu?
Respektīvi, atļaušos nepiekrist. Jebkurš loģiski domājošs cilvēks būtu pamanījis, ka skatītāju rindās ir ļoti daudz mazu bērnu, pat zīdaiņu.
Gāzēt pilnā jaudā, kamēr atrodies cilvēku pūļa vidū?
Braukt pret spalvu sablīvētam cilvēku pūlim?

Pasākumi

       Jūlijs 2020       
1 2 3 4 5
678910 11 12
13 141516 17 18 19
20212223 24 25 26
2728293031