Svētdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +18.6℃, DR vējš 5.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Huligāni
Jānis
2014-09-21
Leoana Paegles iela aptuveno pirms pusnakats no 20 -21 septembri ,jau kurais gadijums ,tiek izdauzīti kāpņu telpai blakus galvenās ieejas durvīm stikls , un tā nav vienīgā reize ka tas ir jau bijis , protams, kad uzraksta sūdzību pašvaldībai viņi neliekas nezinis. Nekādas kārītbas.

Administrācija
 - 2014-09-22 13:20
Labdien, Jāni!
Siguldas novada Pašvaldības policija informē, ka gadījumos, kad tiek bojāta manta, cietušajam vai cietušajiem jāvēršas Valsts policijā.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: Administrācija
skaidrite
 - 2014-09-26 16:20
Cien. administrācija: iedzivotājs tak meklē palīdzību, nevis atrunas.

http://www.sigulda.lv/public/lat/pasvaldiba/pasvaldibas_policija/

Siguldas novada Pašvaldības policija
Uzdevumi:
garantēt personu un sabiedrības drošību;
novērst noziedzīgus nodarījumus un citus likumpārkāpumus;

Pienākumos ietilpst:
Valsts policijas un Drošības policijas atbalstīšana sabiedrības drošības garantēšanā un noziedzības apkarošanā.
Administrācija
 - 2014-10-01 08:47
Labdien, Skaidrīte!
Pašvaldības policija informē, ka Jūsu atsauce uz likumā noteiktajiem policijas uzdevumiem garantēt personu un sabiedrības drošību, kā arī novērst noziedzīgos nodarījumus un citus likumpārkāpumus, ir saistoša visām policijas institūcijām, to starp, Valsts policijai, Drošības policijai, Pašvaldības policijai vai Ostas policijai, un tie ir realizējami līdz noteiktu seku iestāšanās brīdim, tātad – strādājot preventīvi, tas ir, nepieļaujot pārkāpuma rezultātā iespējamo radušos seku iestāšanos. Tas ir iespējams, veicot iespējamo apdraudējumu vietu pastiprinātu apsekošanu vai novērošanu, kā arī reaģējot uz iedzīvotāju sniegto informāciju par aizdomīgām personām vai tikko veiktu pārkāpumu vai noziedzīgu nodarījumu, lai aizturētu personas „uz karstām pēdām”.
Savukārt pienākums sabiedriskās drošības garantēšanā un noziedzības apkarošanā atbalstīt Valsts policiju un Drošības policiju izriet no likuma „Par policiju” 19.panta ceturtās daļas „ja ienāk ziņas par to, ka tiek gatavots vai ir izdarīts likumpārkāpums, kura izskatīšana ir Valsts policijas kompetencē, pašvaldības policija veic nepieciešamos pasākumus tā novēršanai, pārkāpēja aizturēšanai, notikuma vietas apsargāšanai un nekavējoties par to paziņo attiecīgajai Valsts policijas iestādei (amatpersonai), kā arī nodod tai likumpārkāpēju un attiecīgos dokumentus par viņu. Šajos jautājumos Valsts policijas amatpersonu norādījumi ir saistoši pašvaldības policijas darbiniekiem”. Kā arī citas palīdzības sniegšana tās kompetences ietvaros.
Līdz ar to, ja personai vai personām noziedzīga nodarījuma rezultātā tiek radīti materiālie zaudējumi (ir izsists stikls) un uzreiz pēc tā notikšanas (izsišanas) policijai nav ziņots, tad personai ar iesniegumu ir jāvēršas Valsts policijā, kura arī lems par kriminālprocesa uzsākšanu un lems par personas atzīšanu par cietušo likumā noteiktā kārtībā. Ja pēc stikla izsišanas persona policijai nav ziņojusi, tad iespējamo vainīgo personu aizturēšana „pa karstām pēdām” nav iespējama.
Pašvaldības policijas speciālisti skaidro, ka Siguldas novada Pašvaldības policija savu darbu pilda un plāno, ņemot vērā dažādas aktualitātes, to starp, informāciju par dažādiem pārkāpumiem vai noziedzīgiem nodarījumiem Siguldas novadā.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: Administrācija
skaidrite
 - 2014-10-01 13:54
Labdien, Administrācija.
Paldies par izvērstu atbildi. Par preventīvo darbu kā reize ir runa – sniedzot atbildes jādomā par to saturu: vai iedzīvotāji (un huligāni) no atbildes iegūst pārliecību, ka iespējamie apdraudējumi turpmāk tiks novērsti jeb notiks “futbolēšana” no vienas iestādes pie citas. Ja pašvaldības policija aicina iedzīvotājus ziņot par pārkāpumiem, tad tai arī jāuzņemas iniciatīva.

Pasākumi

       Jūlijs 2020       
1 2 3 4 5
678910 11 12
13 141516 17 18 19
20212223 24 25 26
2728293031