Trešdiena, 8. jūlijs
Šodien sveicam: Antra, Adele, Ada
Laika ziņas: Sigulda +15.9℃, DR vējš 4.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Siguldas slimnīca
Zanciene
2014-09-22
Labdien! Vēršos pie Jums ar jautājumu... visur un visu laiku sludina un slavina, ka Siguldā ir tik liela dzimstība, bērni dzimst katru dienu,u.t.t. Bet man radās jautājums. Kāpēc sludinot par to,ka dzimstība ir liela, Siguldā, esot slimnīcai, nav speciālistu,kas var palīdzēt mazuļiem, lai nav jātriecas uz BKUS vai kur citur Rīgā. Kāpēc, lai bērnu,kurš saķēris vīrusu un kuram ir tikai jāielaiž vēnā fizioloģiskais šķidrums( piemēram), man jādomā kā tikt uz Rīgu un pēc tam atpakaļ? Labi, varam izsaukt NMP darbiniekus,lai aizved uz Rīgu( kaut gan ne vienmēr uz vīrusa izsaukumiem viņi brauc), bet kā lai tiek mājās, ja nav pieejama automašīna?

Administrācija
 - 2014-09-22 16:58
Labdien!
Siguldas novada pašvaldība informē, ka valsts medicīnas pakalpojumu centralizācijas politika jau ilgāku laiku neparedz un līdz ar to arī neapmaksā nepilngadīgajiem dienas stacionāra pakalpojumus Siguldas slimnīcā. Minētie pakalpojumi ir centralizēti un mūsu novada mazajiem pacientiem pieejami tikai Rīgā. Ja bērns ir vecāks par 10 gadiem, tad, iespējams, viņam šīs manipulācijas var veikt ģimenes pediatra māsiņa tepat Siguldā.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Zanciene
 - 2014-09-22 18:23
Bet vai tas nav absurdi? Varbūt ir iespēja izskatīt šo jautājumu? Vajadzētu jau tikai vienu nodaļu,kur šādus mazos uzņemtu, jo kāda jēga ir dzimstībai, ja pašvaldība nespēj palīdzēt ar veselības aprūpi?
Laurinjsh
 - 2014-09-23 08:35
nevar nepiekrist tēmas autorei.. Bet te laikam vairāk jārunā par to cik dziļi bedrē veselības aprūpe valstī...
gan jau Siguldas slimnīca varētu izsist mazu nodaļu pašiem mazākajiem, bet tas nenestu peļņu. Bet kā zināms un redzams, Siļķes kungam patīk pelnīt. Kas, protams, nav slikti, bet vai visu var un vajag mērīt peļņā..
Administrācija
 - 2014-09-25 12:47
Labdien!
Veselības aprūpi bērniem nodrošina valsts. Piedāvājot centralizētos pakalpojumus veselības aprūpē bērniem, Rīgā (BKUS) var saņemt kvalitatīvus un plašus pakalpojumus no dažādu profilu mediķiem, kuri specializējušies tieši bērnu ārstēšanā. Siguldas slimnīca to nevar piedāvāt telpu un speciālistu trūkuma dēļ. Neliela bērnu nodaļa Siguldā nebūtu problēmas risinājums, jo vienā nodaļā nevar izvietot bērnus ar dažādām akūtām saslimšanām, īpaši ar lipīgām slimībām.
Veselības aprūpe tuvāk dzīvesvietai notiek preventīvi vai ambulatori pie pediatra un ģimenes ārsta, ko iespējams saņemt poliklīnikā vai mājas vizītē.
Siguldas slimnīcā ir pieejams diennakts traumpunkts, nopietnākos gadījumos jāizsauc neatliekamā medicīniskā palīdzība, kas nodrošinās nepieciešamo ārstēšanu un manipulācijas pie konkrēta speciālista tuvākajā slimnīcā, kurā piedāvā valsts apmaksātos pakalpojumus.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi

       Jūlijs 2020