Trešdiena, 8. jūlijs
Šodien sveicam: Antra, Adele, Ada
Laika ziņas: Sigulda +15℃, DR vējš 4.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

luksofors,pie Zinātnes ielas.
ineseinese
2014-10-04
Kad tiks sakārtots šis pārejas posms, tā,lai gājēji varētu droši šķērsot ceļu?Pāreja nav sakārtota un gājējiem , lai šķērsotu ceļu ir jāskatās luksoforā, kas paredzēts automašīnām. Ceļu šajā posmā ikdienā šķērso daudz skolēni un vai tiešām, lai posmu sakārtotu ir jānotiek kaut kam sliktam?

Juris
 - 2014-10-05 14:35
Atklāti sakot, brīnos, ka šī tēma nav pacelta jau sen. Šajā krustojumā vairākas reizes skolnieki jau ir paskrējuši zem braucošas automašīnas. Pārbaudiet paši - saulainā laikā gājēji luksoforā degošās ugunis tiešām neredz. Vai tiešām ir jābūt avārijai ar letālām sekām, lai kaut kas mainītos.
Administrācija
 - 2014-10-07 16:18
Labdien!
A2 šosejas un Zinātnes ielas krustojums un uz tā esošais luksofors ir VAS "Latvijas Valsts ceļi" pārziņā. Esam nosūtījuši VAS "Latvijas Valsts ceļi" speciālistiem lūgumu komentēt šī ceļa posma uzlabojumu veikšanu. Informēsim plašāk, kad VAS "Latvijas Valsts ceļi" sniegs savu redzējumu minētās teritorijas attīstībai.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: Administrācija
Lulu
 - 2014-10-18 21:42
...vēlētos konkrētību!... Kad aizsūtījāt lūgumu komentēt un cik ilgā laikā būtu jāsaņem atbilde?
...Manuprāt, šī krustojuma neatbilstība drošībai ir klaji redzama jau gadiem....
Administrācija
 - 2014-10-20 10:46
Labdien!
Siguldas novada pašvaldība saņēmusi skaidrojumu no VAS „Latvijas Valsts ceļi”, ka tiek izskatīta iespēja nākamajā gadā risināt jautājumu par luksofora maiņu, bet par konkrētākiem darbības plāniem un iespējām būs zināms nākamā gada pirmajā pusē.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi

       Jūlijs 2020